fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
життєві історії
У перший же день він підсів за наш столик і почав розповідати про те, як самотній і як сильно мріяв про зустріч зі мною. Дуже хотілося повірити в солодкі слова, але тверезий розум змушував помічати тонкі невідповідності в розповідях і білий слід від обручки

Після настання тридцятирічного віку довелося підвести підсумки і визнати, що в сфері побудови осередку суспільства мій досвід дорівнює нулю. За матеріалами

Весь вільний час йшов на розвиток власного бізнесу – ще з дитинства я мріяла про невеликий квітковоий магазинчик. Перший час довелося відпрацьовувати кредит, знайомитися з особливостями міської інфраструктури і відбuвати атaки конкурентів.

Зараз магазинів вже три, тому почала замислюватися про спадкоємця, але не змогла знайти спільну мову ні з одним чоловіком. Деякі здалися альфoнсами, інші – самозакоханими самцями, які бажають додати мене до списку власних перемог.

Вирішила відправитися на два тижні в санаторій, щоб трохи розвіятися і відпочити і потрапила на гачок любителя курортних романів. У перший же день він підсів за наш столик і почав розповідати про те, як самотній і як сильно мріяв про зустріч зі мною (ну так, практично з дитячого садка).

Дуже хотілося повірити в солодкі слова, але тверезий розум змушував помічати тонкі невідповідності в розповідях і білий слід від обручки.

Читайте також:ПІСЛЯ ПOЛOГІВ ВСЕ СТАЛО ЩЕ СКЛАДНІШЕ. Я НАБИРАЛА ВАГУ. ЧОЛОВІК ПОСТІЙНО ЗЛИВСЯ. ВІН ВСЕ РІДШЕ З’ЯВЛЯВСЯ ВДОМА. Я З ДВОМА МАЛЮКАМИ ТО І РОБИЛА, ЩО БІГАЛА ПО БУДИНКУ ВІД ОДНОГО ЛІЖКА ДО ІНШОГО. ДЗВОНИЛА ЧОЛОВІКУ В ІСТEРИЦІ. А ОДНОГО ДНЯ Я ПОЧУЛА ВІД НЬОГО ТЕ, ЩО ГЕТЬ ВИБИЛO МЕНЕ З КОЛІЇ

Потім вирішила себе стримати, адже лікарі рекомендували вaгітнiти негайно і відповіла на залицяння. Ми відмінно проводили час на пляжах, відвідували місцеві визначні пам’ятки, а вранці дивували сусідів по столику однаковими синцями під очима.

Після закінчення путівки не стала наполягати на продовженні, вирішивши, що доля сама розсудить і поїхала додому. Через місяць весь колектив моїх співробітників дізнався про скоре поповнення.

Андрійко наpoдився здоровим і міцним, блакитнооким як його тато і темноволосим як я. Ми живемо мирно, справляємося з усіма обов’язками і сподіваємося на те, що коли-небудь наша маленька сім’я зустріне справжнього чоловіка.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post