fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Україна
У Придністров’ї заявили, що затримали шістьох українців, які шпигували за військами

“КДБ Придністров’я” стверджує, що затримав співробітника Держприкордонслужби України

“Комітет державної безпеки Придністровської Молдавської Республіки” (КДБ ПМР) стверджує, що його співробітники затримали шістьох громадян України, в тому числі працівника Державної прикордонної служби України Михайла Малюта.

У повідомленні “КГБ ПМР” говориться: “19 жовтня на околиці села Ротар Кам’янського району оперативними співробітниками прикордонного загону було затримано шістьох громадян України, які вели приховане спостереження в районі проведення навчань підрозділів КДБ ПМР. Серед затриманих співробітник Державної прикордонної служби України. Ведеться розгляд”.

Читайте також: “АНТИМАЙДАНІВЕЦЬ”, ЗНЯТИЙ З ЛІТАКА “БЄЛАВІА”, ЗБИРАЄТЬСЯ СУДИТИСЯ

Джерело.

Related Post

facebook