fbpx
Події
У Рівненській області дівчина з перерізаним горлом кров’ю написала послання

Закривавлена дівчина пройшла півкілометра до найближчого будинку

У Рівненській області 20-річна дівчина з перерізаним горлом на світанку заповзла в будинок. Говорити не могла, тому на дзеркалі написала послання власною кров’ю.

Тричі стріляв, перерізав горло і викинув на узбіччі за містом. Але жертва знайшла в собі сили – закривавлена дівчина пройшла півкілометра до найближчого будинку.

У цей будинок Мирослава постукала в шостій ранку. Весь одяг був у крові, господарі ніяк не могли зрозуміти, що хоче сказати. І раптом дівчина почала писати кров’ю.

Дівчина підійшла до дзеркала, руки були в крові, і написала 103.

“Вона не могла говорити, було пошкоджено горло. Вона прибрала руку, а там дірка. Закривала, бо кров юшила. Сукня була закривавлена, мокра, лежала під дощем”, – розповідає Алла Міралієва, мешканка с. Бармаки.

Вже в лікарні медики з’ясували – три рани від травматичних куль, одна від ножа на шиї. Перерізана трахея. Але Мирослава вижила. І тепер її життю нічого не загрожує. Говорити дівчина ще не може.

За нею доглядав 34-річний чоловік. Ходив за дівчиною півроку. Вже зараз ясно – все заради наживи. Мирослава працює продавцем в магазині. Нелюд спланував пограбування. І майже все вдалося: виніс з каси 60 тисяч гривень. А довірливу дівчину мав намір прибрати як небажаного свідка.

“Злочинець готувався. Взяв з собою на зустріч зі знайомою дівчиною спеціальний одяг, які використовують злочинці, а саме чорний камуфляж і чорні берци”, – сказав Сергій Волков, заступник начальника управління Національної поліції в Рівненській області.

Мирослава вижила. А нелюда вже спіймали. Це не перший його злочин, чоловік сидів за крадіжки. Тепер йому світить термін за замах на вбивство.

 

Джерело