fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Світ
У Середземному морі врятували рекордну кількість біженців за день

6,5 тисяч африканців пливли навіть надувними човнами.

У Середземному морі біля Лівійських берегів врятували близько 6,5 тисяч африканських біженців. Як повідомила італійська берегова охорона, з початку року це найбільша партія мігрантів, яку рятували за один день.

Мігранти пливли десятками човнів, деякі були навіть на надувних, наражаючи себе на смертельну небезпеку.

Для їхнього порятунку знадобилось 40 рятувальних місій. Міжнародна організація з міграції оприлюднила у п’ятницю, 26 серпня, інформацію про загальну кількість мігрантів, які допливли до Італії човнами.

Загалом таку небезпечну мандрівку з початку року здійснили близько 105 тисяч осіб, щонайменше 2,726 осіб померли під час поїздки.

А з початку 2014 року до Італії дістались більше 400 тисяч мігрантів з півночі Африки. Як повідомляло ВВС, біженцем є приблизно кожна 113-а людина на планеті, а половина всіх біженців – вихідці з Сирії, Афганістану і Сомалі.

Читайте також:БРИТАНЕЦЬ ВПІЗНАВ У КАТІ ІД СВОГО 13-РІЧНОГО СИНА

Джерело.

Related Post

facebook