fbpx

У Сергія була крихітна квартира, одна кімната з кухнею, але нам цього вистачило. Ми все одно були щасливі. Коли ми вирішили одружитися, ми взяли в іпотеку будинок, недалеко від міста. Це як наша омріяна ідилія. Я адаптувалася, чоловік ні, потім у нас народилася дочка Марта і все пішло шкереберть

У Сергія була крихітна квартира, одна кімната з кухнею, але нам цього вистачило. Ми все одно були щасливі. Коли ми вирішили одружитися, ми взяли в іпотеку будинок, недалеко від міста. Це як наша омріяна ідилія. Я адаптувалася, чоловік ні, потім у нас народилася дочка Марта і все пішло шкереберть

Мене звати Марія, мені 31 рік. У нас з чоловіком шестирічна донька. Цього року вона пішла в перший клас. Ми з чоловіком завжди були великими спортсменами, але це змінилося після народження доньки. В основному Сергій займається спортом і вважає за краще робити це один або з друзями, ми з дочкою, здається, його не цікавимо.

Ми з Сергієм познайомилися на спортивному заході. Ми обоє дуже спортивні, рух завжди був нашою любов’ю. Влітку і взимку ми їздимо в Карпати, катаємось там на велосипедах, підкорюємо різні вершини. І влітку, і взимку ми майже щодня ходили на пробіжки.

Незабаром після знайомства ми почали жити разом. У Сергія була крихітна квартира, одна кімната з кухнею, але нам цього вистачило. Ми все одно були щасливі. Коли ми вирішили одружитися, ми взяли в іпотеку будинок, недалеко від міста. Це як наша омріяна ідилія.

Я адаптувалася, чоловік ні, потім у нас народилася дочка Марта. Зі спортом після появи на світ дитинки вже було складніше, і сил у мене було набагато менше, ніж у чоловіка. Але він нічого не змінював. Він постійно займається спортом і часто без мене.

Але оскільки в нього мало часу протягом тижня, він не йде з роботи до вечора, відкладаючи заняття спортом на вихідні. Можливо, це б і не мало значення, але проблема в тому, що чоловік хоче провести свій час на вихідних, займаючись спортом без нас, нібито щоб “справити нужду”. Пропоную йому займатися спортом ввечері після роботи, а вихідні приділити нам з дочкою, але Сергій каже, що це пізно, і він не встигне все зробити заплановане.

Я йому кажу, що теж хотілося б чимось зайнятися, теж хотілося б частіше бігати або на вихідних сходити на фітнес, але не можу, вдома є обов’язки. Зараз я максимум раз на тиждень ходжу на пробіжку або біжу з дівчатами на фітнес, а потім приділяю час доньці і роботі по дому.

Коли мій чоловік “випаровується” на вихідних, я їду з дочкою в міні-мандрівки – в аквапарк, на морозиво, до бабусі,в дитячу кімнату.

Моя донька не дуже любить спорт, мені дуже неприємно, що чоловік думає тільки про себе. Ми повинні дитині прививати до спорту любов. Моя донька найбільше любить грати з друзями та аквапарк. Але коли їдемо кудись на велосипеді, вона все ниє, що нудно, потім чоловік нервує, лає доньку, і на цьому все закінчується.

У чоловіка свої уявлення про вільний час дочки. Я кожен день чую, як це можливо, що вона така лінива, врешті-решт, ми б не могли і дня прожити без фізичних вправ, а вона краще б сиділа вдома, гралася з друзями. Сергій вирішив її зламати. Тепер, коли вона пішла до школи, вона планує відвідувати спортивні гуртки. І він одразу записав її на легку атлетику, а потім на спортивні ігри. Але я боюся, що їй це не сподобається, і Марта знову розлютиться.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page