fbpx
Шоу-бізнес
У Сергія Лазарєва є 2-річний син

Російський виконавець, учасник “Євробачення” Сергій Лазарєв більше двох років приховував від громадськості народження спадкоємця.

Для всіх стало великою несподіванкою, що співак і телеведучий Сергій Лазарєв є батьком. Артист зумів більше двох років приховувати народження первістка. Днями стало відомо, що Лазарєв виховує сина, якого звуть Микита, а мама Сергія – Валентина Вікторівна обожнює маленького онука.

Шоумен був помічений під час відвідування одного з православних храмів Москви разом з мамою і маленьким хлопчиком, якого Лазарєв вів за руку. Коли служба закінчилася Сергій трохи побавився з малюком, а після вони сіли в машину і поїхали у справах.

Як вдалося з’ясувати журналістам, Сергій дійсно відвідував храм з сином Микитою, якому виповнилося два з половиною роки. До сих пір Лазарєв ніде не з’являвся разом з хлопчиком, і приховував факт батьківства від громадськості, а в цей раз рішення було обдуманим.

У розмові з журналістами артист підтвердив, що Микита його син, але деталей уточнювати не став, він вважав за краще не давати коментарів про своє особисте життя:

“Це моє особисте життя, яке я не хотів би розголошувати”.

Колеги і друзі Сергія Лазарєва розповіли, що нічого не знають про матір хлопчика. Ходять чутки, що артист став батьком скориставшись послугами сурогатної матері. Будемо чекати нових подробиць!

Читайте також: ВСТАНОВЛЕНО, ЩО МОЖЕ ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ

Джерело.

Related Post

facebook