fbpx

У Сергія вдома завелася жінка. Він спершу переконував себе, що нічого страшного, що жінка сама минеться. Однак жінка не минала. Більш того, жінка почала поширюватися. Вона швидко поширилася по всій кімнаті, заповнила собою кухню і ванну. Ні кіт, ні собака, спеціально спіймані і принесені додому, не вигнали жінку. Сергію ставало все гірше і гірше. Тепер, після зміни, йому доводилося прибирати за кішкою і вигулювати собаку. Сергій зважився розповісти все батькові. Однак, скільки Сергій не розкидався по квартирі шкарпетки, дружина не втікала

У Сергія вдома завелася жінка. Він спершу переконував себе, що нічого страшного, що жінка сама минеться. Однак жінка не минала. Більш того, жінка почала поширюватися. Вона швидко поширилася по всій кімнаті, заповнила собою кухню і ванну. Навіть другу кімнату не вдалося врятувати, скільки б Сергій в ній ні ховався.

Ні кіт, ні собака, спеціально спіймані і принесені додому, не вигнали жінку. Сергію ставало все гірше і гірше. Тепер, після зміни, йому доводилося прибирати за кішкою і вигулювати собаку.

Сергій зважився розповісти все батькові. Він поговорив з ним як чоловік з чоловіком, і батько відповів, що справи кепські. Що це вже не просто жінка, це дружина. Треба було раніше починати її виводити. Тепер простими засобами тут не допоможеш.

На його прохання позбутися дружини відмовою відповіли і в ЖЕКу. У спеціальному журналі для холостяків Сергій прочитав пораду, що дружину можна вижити носками. Однак, скільки Сергій не розкидався по квартирі шкарпетки, дружина не втікала. Вона позбулася самих ароматних шкарпеток, всього брудного одягу, та й взагалі всього пилу і бруду, до яких Сергій так звик і без яких завжди швидко впадав у меланхолію.

У Сергія почалася якась дивна реакція. Раніше він любив дівчат. Зараз же дівчата стали шарахатися від Сергія, дізнавшись, що у Сергія жінка. І йому це не подобалося.

Друзі порадили лікуватися міцними напоями. Сказали, що вони непогано дружин виводять. Нібито Вася саме так дружину і вивів. Однак, якщо раніше у Сергія голова трохи боліла тільки вранці, то тепер інколи починало ломити все тіло відразу при спробі осушити хоча б кілька чарчин. Проміжок, наповнений радістю, котрий раніше становив 7-12 годин між першою чаркою і похміллям, став нескінченно малий.

Сергій помітив, що дружина – дуже їдке явище. Вона роз’їдала найпотрібніші речі. Вона їх буквально розчиняла. Насамперед розчинилися всі вільні гроші. Потім розчинилися друзі, а потім розчинився Час…

Сергій зважився на відчайдушний крок. Він не спав всю ніч. Але він зважився. Він підійшов до сплячої дружини. Він довго дивився на неї і тремтів. Потім вискочив з хати і побіг до лікарні.

Він довго м’явся в кабінеті лікаря.

– Лікарю, у мене це… Ну, Ви як чоловік повинні мене… Ні, я не можу так! Нехай медсестра вийде.

Медсестра вийшла, і Сергій про все розповів. Лікар спохмурнів.

– Відверто кажучи, я теж запустив цю справу. Спершу я виявив у себе жінку. Думав, якось само пройде, але вона швидко прогресувала в дружину і придбала хронічну форму…

Вони обнялися і проплакали 15 хвилин. Лікар прописав йому здоровий спосіб життя, більше проводити час на роботі.

Сергій став займатися спортом і просуватися по службі. Спочатку йому це подобалося, проте він став помічати, що дружина розмножується. Доводилося все більше і більше працювати.

Якось по телевізору показали психолога і сказали, що він займається дружиною. Наступного дня Сергій побіг до нього і сказав, що у нього дружина. А цей спеціаліст сказав Сергійкові, що насправді не все так погано.

Насправді це не у нього дружина, це він у дружини.

Вранці Сергій прокинувся, зрадів світу і подумав: «нехай вона терпить» з широкою посмішкою на вустах. Ось такі хороші люди – ці спеціалісти.

Автор – Л. Готовченко

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page