fbpx

У січні 2023 року лише 3 знаки Зодіаку почнуть новий старт у своєму житті: Юпітер в Овні, Уран у Тельці, Повний місяць у Раку та Сонце у Водолії в поєднанні з молодиком у цьому знаку Повітря, ці космічні рухи підштовхують трьох вихідців зодіаку почати своє життя з нуля

У січні 2023 року лише 3 знаки Зодіаку почнуть новий старт у своєму житті

Ми ще не переступили поріг нового року, як уся наша увага прикута до подій, які приготували нам зірки. Юпітер в Овні, Уран у Тельці, Повний місяць у Раку та Сонце у Водолії в поєднанні з молодиком у цьому знаку Повітря, ці космічні рухи підштовхують трьох вихідців зодіаку почати своє життя з нуля.

Хоча ще рано задавати питання про те, що заплановано на вас у 2023 році, астрологи все ж принесли новини для найдопитливіших серед вас, які хочуть знати, що їм приготували зірки на початку року.

Які 3 знаки зодіаку почнуть нове життя в січні 2023 року?

Січень 2023 року буде благодатним для 3 знаків Зодіаку. Юпітер в Овні до 16 травня приносить в наше життя нову хвилю азарту. 21 січня ознаменується сонячним транзитом і молодиком у Водолії, що ознаменує початок сезону для цього творчого і нетрадиційного знака.

Подія, яка дарує визвольний вітер і бажання пережити нові враження. Уран у Тельці до 22 січня веде до позитивних змін. Подивіться нижче, чи належите ви до тих людей, яким Всесвіт посилає хороші вібрації.

Телець

З початку наступного року ваш дух наповнюється радістю та щастям. Однак вам важко так легко встановити баланс через витрати, які ви зробили останнім часом.

Тим не менш, не хвилюйтеся, молодик у Водолії принесе вам обнадійливі новини та все одно дозволить вам рухатися вперед у проєктах, які важливі для вас. Щоб заповнити недолік, займайтеся тим, що вас справді захоплює, і скористайтеся можливостями, що з’являються, щоб розширити свій кругозір і сяяти в суспільстві.

У січні прокинуться ваші професійні амбіції, що підвищить вашу харизму та виведе вас на шлях успіху та фінансового достатку: премія, підвищення або нова робота… Очікуйте великих змін. Зірки пропонують вам успіх на срібній тарілочці!

Діва

Незважаючи на чутливість і спокій в принципі, Дівам важко контролювати себе і речі, коли все виходить з-під контролю. Тому грудень у них був досить насичений подіями.

Але, незважаючи на важкий кінець року для цього знака Землі, зірки використовують свою силу, щоб змінити цю негативну реальність із січня 2023 року.

Люди, народжені під цим сузір’ям, нарешті вирушать у нову пригоду та оточуватимуть себе позитивними людьми. Друзі Діви, у цей період справи йдуть добре і приносять вам несподіваний потік грошей, завдяки Юпітеру в Овні.

Ретроградний Меркурій у знаку Козерога до середини січня знайомить вас з новими професійними змінами та направляє на шлях успіху.

Підводячи підсумок, можна сказати, що атмосфера, яка панує в цей період, буде особливо приємною, тому що енергія, що виходить від Козерога, змусить вас відчути впевненість і безпеку.

Водолій

З огляду на проблемні ситуації, які останнім часом виникли в сімейному колі і подружньому житті цих вихідців зі стихії Повітря, вони вважають, що вже не в змозі одужати.

На щастя, вони незабаром відновлять свою мотивацію під час повного місяця в Раку. Шановні уродженці знаку Водолій, на щастя, січень буде для вас перехідним періодом, який підготує вас до нового старту.

Ви отримуєте користь від особливо сприятливого клімату для досягнення своїх цілей і амбіцій, тому ви можете очікувати фінансово позитивного та корисного місяця.

Юпітер в Овні сприятливо впливає на ваш фінансовий сектор. Венера зустрічає ваш знак і обіцяє вам насичене любовне життя.

На роботі ви сповнені рішучості досягти своїх цілей, і ніщо і ніхто не може вас зупинити. Однак, якщо ви зіткнулися з ситуацією, яка вимагає роздумів, знайдіть час, щоб зважити всі за і проти, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Нехай вам щастить!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page