fbpx
життєві історії
У спортзалі хлопця заспокоювала Аліса, і якось увечері Паша провів її додому. Мило розмовляючи по дорозі, Аліса запросила Пашу на чай. Того ж вечора Аліса спокусила хлопця. Чутки дуже швидко дійшли до Каті.

В юності Павло був товариським і позитивним хлопцем. Він займався боротьбою, регулярно відвідував спортзал і вів здоровий спосіб життя.

У 18 років він шалено закохався в Катю, яка відповіла йому взаємністю. Катерина була приємною і дуже милою дівчиною з хорошої сім’ї. Їх пара була всім прикладом. Вони довіряли один одному і щиро любили. Таким відносинам можна було тільки позаздрити.

І з часом заздрісники з’явилися. У спортзалі з Пашею познайомилася Аліса. Було видно, що ця дівчина відчуває до хлопця не просто інтерес. Аліса була дуже красива, розумна і хитра. Коли Паша став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так.

Останнім часом між Катею і Пашею стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої.

У спортзалі хлопця заспокоювала Аліса, і якось увечері Паша провів її додому. Мило розмовляючи по дорозі, Аліса запросила Пашу на чай. Того ж вечора Аліса спокусила хлопця.

Чутки дуже швидко дійшли до Каті, і дівчина вирішила розірвати стосунки.

Катя впала в сильну депресію і практично не виходила з дому. Павло переніс розрив відносин набагато простіше. У наших спільних друзів склалося враження, що він зовсім не засмутився.

Він продовжував активно зустрічатися з Алісою. Але в залі з’являлися нові дівчата, і Паша плавно переключався на них.

Спокійно залишаючи одну, Павло вільно починав залицятися до іншої дівчини.

Багато хлопців, його друзів, на той час благополучно одружилися. Вони говорили: «Паша, зупинись!».

Але хлопець нікого не слухав і посміхався. Йому явно подобалася ця мінливість у відносинах.

Зараз нашому Павлику вже 38 років і він досі не одружений. Він уже всерйоз хоче сім’ю та дітей. Але відносини з жіночою статтю все на тому ж рівні, тільки зараз дівчата не сприймають Павла всерйоз.

Вікторія Х.

Джерело

Фото – “Центр успешных отношений”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page