fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Світ
У США розповіли, коли Крим повернеться в Україну

Відносно Росії необхідно дотримуватися жорсткої позиції і зберегти все санкції проти Кремля, вважає представник Держдепартаменту США.

У найближчі роки окупований Крим навряд чи вдасться повернути Україні. Таку думку висловив координатор Держдепартаменту США з питань санкцій політики проти Росії Деніел Фрід.

За його словами, одним з найбільш суперечливих і важких для вирішення питань є окупація Криму Росією. “У середньостроковій перспективі неможливо знову приєднати Крим до України. На це буде потрібно набагато більше часу”, – припускає він.

На думку Фріда, щодо Росії необхідно дотримуватися жорсткої позиції і зберегти все санкції проти Кремля, які введені в зв’язку з його діями в Україні. “Без санкцій проти Росії і з розділеним Заходом, який не заперечує Путіну, ситуація в Україні могла б бути значно гірше”, – зазначив він.

Як повідомлялося, 16 березня 2014 року за військової та політичної підтримки РФ в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними голови так званої “республіканської комісії з проведення референдуму Михайла Малишева, 1 млн 233 тис. осіб, або 96,77% взяли участь в “голосуванні”, висловилися за приєднання Криму до Росії.

18 березня в Кремлі було підписано так званий “договір” про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Документ підписали президент РФ Володимир Путін і нелегітимний прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, голова розпущеного Верховною Радою України парламенту АРК Володимир Константинов, а також “уповноважений представник міста Севастополь Олексій Чалий.

27 березня 2014 року Генасамблея ООН прийняла резолюцію, якою не визнається проведений 16 березня референдум в Криму про відділення від України і подальшої анексії півострова Росією. У резолюції A / 68L.39 “Територіальна цілісність України” зазначається, зокрема, що референдум в Криму “не має сили і не може бути основою для зміни статусу Автономної Республіки Крим або міста Севастополя”.

За резолюцію проголосували 100 членів Генасамблеї, 58 утрималися, а 11 проголосували проти. Проти голосували: Російська Федерація, Білорусь, Зімбабве, Венесуела, Сирія, Болівія, Вірменія, Північна Корея, Куба, Нікарагуа, Судан.

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ

Джерело.

Related Post

facebook