fbpx
життєві історії
У суперечках з Сергієм, Ольга Петрівна брала мою сторону, навіть якщо я не права, але потім вона говорила про мої помилки. Було навіть таке, що ми дуже сильно посварилися з чоловіком, я пішла від нього. Але і тут вона не залишила мене одну, приходила, телефонувала. Потім ми, звичайно, мирилися. Мамою я її назвала після одного випадку

Доброго дня! Я хочу розповісти про чудову жінку – Ольгу Петрівну. Це моя свекруха.

Коли мені було 15 років, у мене пішла з життя мама. Через рік батько одружився. Я взагалі була проти, розуміла, що батькові погано одному. Але з цією жінкою у нас не склалися стосунки. І як мати я її не сприймала, навіть як мачуху…

У 19 років вийшла заміж за Сергія. Його мама з самого початку прийняла мене чудово. Завжди давала поради, зовсім не нав’язливо, з гумором. У суперечках з Сергієм, завжди брала мою сторону, навіть якщо я не права, але потім вона говорила мені про мої помилки. Було навіть таке, що ми дуже сильно посварилися з чоловіком, я пішла від нього. Але і тут вона не залишила мене одну, приходила, телефонувала. Потім ми, звичайно, помирилися.

Мамою я її назвала після одного випадку. Якось ввечері у мене дуже сильно заболів поперек (запалилися нирки), піднялася температура до 40 С, Сергій був на роботі. Я зателефонувала Ользі Петрівні і в швидку, потім після уколу відключилася. Прокинулася тільки на наступний день, і перше, що я побачила – це стривожені очі свекрухи.Потом вже мені Сергій розповів, що вона всю ніч просиділа у біля мене. Всі два тижні моєї хвороби, вона постійно була зі мною, підтримувала, поїла травами, бульйончиком.

Ви не повірите, я немов повернулася в дитинство, де так само під час хвороби поруч була мама. З цього моменту моя свекруха-це моя друга мама! Звичайно, іноді бувають і сварки між нами, але проходить годинка, дві і ми з мамою завжди знайдемо компроміс, і вже як ні в чому не бувало, балакаємо.

Треба сказати, що ми живемо окремо, але не далеко один від одного. Разом ходимо по магазинах, ділимося рецептами, влітку на дачі засмагаємо. Мамі вже 61 рік, але вона дуже сучасна, з позитивними поглядами на життя. Ніколи не бачила Ольгу Петрівну сумною і злою, ніколи не чула від неї слова поганого, ніколи не бачила на лавочці біля під’їзду з пліткарками. Я б хотіла, щоб вона була завжди здоровою, щасливою і завжди була такою ж веселою!

Бажаю дівчатам, щоб і вам пощастило зі свекрухою! Мир вашому дому!!!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ohme

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook