fbpx

У свекра навіть телефону немає при собі. Зламався. Чомусь же дочки не куплять найдешевший хоча б телефон? Коли ми в хороших відносинах були, завжди телефони їм дарували. А тут хвора людина і без телефону ходить. Чоловік подзвонив сестрі та почав сварити її:: – Чому за батьком не дивитесь? Чому ти, його дочка, не водиш його по лікарнях? Слухай ти зовсім вже знахабніла. Ти бігом мчиш до батьків, коли тобі потрібні від них гроші, все гребеш з них і все тобі мало, а варто їм захворіти і дивитися нікому, непотрібні?

Нещодавно ми знову посварилися з Оленою, сестрою чоловіка.

Свекор потрапив до лікарні, у нас тут, в селищі. Ніхто з дочок його не провідує жодного разу, тільки чоловік мій бігав з передачками. Зіна з матір’ю посварилася, тому носа свого ні разу в лікарню не показувала. З рідним батьком так поступати!

А у Олени діти. (Як пити-гуляти, так і діти не перешкода, закривають їх самих вдома і йдуть а тут прикриваються ними).

Свекра виписали, поїхав. Чоловік мій на роботу знову поїхав на місяць.

І тут свекор в гості зайшов. До лікарні каже, приїхав, по лікарях походити. Ми вже давно не їздимо в село, через свекруху – бурчить. Але зі свекром відносини у нас хороші. Він не лізе в наші сварки, але просив:

– Помиріться, вистачить ображатися. Не потрібно так себе вести: розбагатіли і забули рідню. Не справа так себе вести.

– Так все не так, – намагаюся я пояснити, – не потрібні ми свекрусі. Гаразд, не важливо…

У свекра навіть телефону немає при собі. Зламався. Чомусь же дочки не куплять найдешевший хоча б телефон? Коли ми в хороших відносинах були, завжди телефони їм дарували. А тут хвора людина і без телефону ходить.

Тут мені дзвонить Олена.

– Мій батько у тебе? Скажи йому, щоб до нас заїхав і дітей моїх старших забрав у село, а то вони так скучили по селу.

– А як він до вас поїде? На таксі? Він хвора людина, чому самі не приїдете, змушуєте його мотатися по вашим справах? Йому ось зараз в поліклініку потрібно, а з ким він буде все проходити, він нічого не знає?

Я злюся і дзвоню чоловікові, розповідаю, що Олена навантажує батька своїми дітьми, замість того, щоб допомогти і ходити разом з ним по лікарях.

Слава подзвонив Олені, він розповідав, як сварився з сестрою:

– Чому за батьком не дивитесь? Чому ти, його дочка, не водиш його по лікарнях?

– А чому твоя дружина не може цим зайнятися? У мене четверо дітей і я зайнята, а у вас дітей лише двоє та й дружина у тебе не завантажена особливо, могла б з роботи відпроситися.

– Слухай ти зовсім вже знахабніла. Ти бігом мчиш до батьків, коли тобі потрібні від них гроші, все гребеш з них і все тобі мало, а варто їм захворіти і дивитися нікому, непотрібні?

Я була в шоці. Я все-ще їм чимось зобов’язана?

Після цього Олена зателефонувала мені на мій телефон і грубо крикнула:

– Дай мені з батьком поговорити!

А я включила гучний зв’язок і передала трубку батькові.

І чула, як доросла жінка, під сорок років плаче, скаржачись батькові:

– Ось навіщо ти до них пішов, я ж попереджала тебе, які вони противні! Славка мене всяко-всяко ображав найпоганнішими словами! За що вони так зі мною?

Але ж мій чоловік всього лише сказав правду: вона рідна дочка, думає тільки про себе. Тягне гроші з батьків, а як допомогти їм, так знову на мене, невістку, звично все звалюють.

Я проводила свекра в лікарню, там його чекала Олена, яка зиркає на мене гнівно. І я поїхала на свою роботу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page