fbpx

У свої 65 років я живу сама, і останні 7 років єдиною радістю для мене був онук Арсеній. Але я не можу бачитися і спілкуватися більше з хлопчиком, невістка не дозволяє. Минулого тижня сваха запросила мене на свій день народження. Якщо чесно, я була дуже здивована і прийняла запрошення. Всім за столом було відверто байдуже, навіть мій син промовчав

Моє життя склалося не найкращим чином. У свої 65 років я живу сама, і останні 7 років єдиною радістю для мене був онук Арсеній. Рідна людина, з якою я не можу бачитися і спілкуватися більше. Невістка не дозволяє.

Звичайно, я не можу сказати, що була ідеальною свекрухою. Але будь-який конфлікт хотіла завжди вирішити мирно. А зараз я взагалі не розумію, що відбувається.

Моєму сину 40 років, і він також перестав зі мною спілкуватися. Все через дружину та її забаганки. Буває, я дзвоню на телефон сина, щоб поговорити бодай хвилинку з онуком. Але його голос звучить інакше. Він ніби боїться сказати, що любить мене.

Не дивно, адже мати постійно на нього впливає. Розповідає про мене всяку нісенітницю, ніби я нездорова і зі мною не варто спілкуватися. А потім мені доводиться виправдовуватись перед онуком, доводячи свою нормальність. Маячня якась.

Іноді мені вдається побачитися з онуком. Нам добре разом, про його матір ми навіть не говоримо. Адже навіщо мені поливати брудом дружину мого сина, навіть якщо вона робить так само? Це безглуздо. Я розумію, що онук виросте і все зрозуміє. А поки що ловлю будь-яку можливість його побачити.

З невісткою ми намагаємося зайвий раз не перетинатися. Але минулого тижня сваха запросила мене на свій день народження. Якщо чесно, я була дуже здивована і прийняла запрошення. Звичайно, там була дружина мого сина. Прямо за столом вона почала зачіпати мене, розповідаючи всім про те, яка я погана мати та бабуся.

Почувши про те, що я думаю тільки про себе, я не витримала, встала та пішла. Який сенс розпочинати чергову суперечку? Всім за столом було відверто байдуже, навіть мій син промовчав!

Мені здається, що це остання крапля. Невістка думала, що обмовивши мене перед усіма, вона покаже свою силу. Але в моїх очах вона впала нижче за плінтус.

Не розумію, як мій син це терпить. Я знаю, що невістка постійно лізе до його телефону і дивиться, що я йому пишу. У її списку контактів я вже давно в чорному списку. Пам’ятаю, якось від імені сина вона написала мені купу неприємних повідомлень. Було зрозуміло, що це її рук справа. Чого вона прагне досягти?

Окрім сина та онука, у мене більше нікого немає. Я не знаю що мені робити. Хоч би як я пнулася й старалася, невістка не хоче йти на контакт. Я думаю, що у всьому винне квартирне питання.

Дружина сина хотіла, щоб я віддала їм свою квартиру, а сама поїхала до села. Але там немає жодних умов для життя! Звісно, я відмовилася. Ось з того часу, а було це  кілька років тому, і тягнеться ця гра. Чи є шанс все налагодити? І як? Адже я так хочу спілкуватися з сином і онуком.

рук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page