fbpx
життєві історії
– У тебе доньці 5 років, а ти не можеш сама заробити на її утримання, все з нашого столу і гаманця щось тягнеш! – заявила мені мама. У них з батьком пенсія, працюють, невже важко допомагати мені? Для мене з дитиною хліб з хорошим маслом – свято, а у них червона ікра в холодильнику і червона  риба майже щодня на столі. Ось думаю, чи можна якось батьків зобов’язати допомагати нам з донькою?

– У тебе доньці 5 років, а ти не можеш сама заробити на її утримання, все з нашого столу і гаманця щось тягнеш! – заявила мені мама. У них з батьком пенсія, працюють, невже важко допомагати мені? Для мене з дитиною хліб з хорошим маслом – свято, а у них червона ікра в холодильнику і червона  риба майже щодня на столі! Як можна бути такими егоїстичними?

Мені 29 років. Я розлучена, з колишнім чоловіком живемо в різних містах і зовсім не контактуємо, доньці 5 років.

Напевно, моя історія банальна і так живуть тисячі жінок в нашій країні. І моя ситуація не найгірша, ми з донечкою здорові, і тільки за це потрібно дякувати долі.

Я живу у великому місті, працюю медсестрою.Робота важка, вкрай відповідальна, але я її люблю. Коли нічні чергування – залишаю дочку у батьків або у тітки.

ось тільки платять дуже мало, а часи зараз які? Орендувати квартиру недешево – я знімаю за 8 тисяч на місяць, на це йде вся моя зарплата і частина мізерних аліментів, плюс треба платити за дитя чий садок, а ща й щось їсти, одягати себе і дитину!

До того ж, я хочу взяти іпотеку на власне житло, але розумію, що ніколи не зможу собі цього дозволити.

Готові квартири занадто дорогі, щомісячна оплата більша за мою зарплату, а ті, що будуються – не варіант, тому що доведеться оплачувати і оренду, і іпотеку.

У цьому місяці дали ще меншу зарплату…

Батьки, звичайно, допомагають, але так допомагають, що я почуваюся винуватою! Так, з ними живе ще моя молодша сестра-студентка живе з ними. Та все одно їхні доходи з моїми не порівняти! А мама мені постійно говорить:

– У тебе доньці 5 років, а ти не можеш сама заробити на її утримання, все з нашого столу і гаманця щось тягнеш! – заявила мені мама.

У них з батьком пенсія, працюють, невже важко допомагати мені? Для мене з дитиною хліб з хорошим маслом – свято, а у них червона ікра в холодильнику і червона  риба майже щодня на столі! Як можна бути такими егоїстичними?

Чесно кажучи, я в розпачі від цієї безвиході. Я навіть не знаю, чи потрібна мені порада, адже що тут можна порадити?

Роботу змінити не можливо, де я її зараз знайду кращу? Ось думаю, чи можна якось батьків зобов’язати допомагати нам з донькою?

Автор: Анастасія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page