fbpx
гороскоп
У той час, коли інших спіткатимуть невдачі і випробування, ці обранці зірок цього тижня 5-11 вересня потраплять під “дощ” з грошових прибутків, удачі і щастя в особистому житті. Астрологи назвали три щасливчика. У той час, коли інших спіткатимуть невдачі і випробування, ці обранці зірок цього тижня 5-11 вересня потраплять під “дощ” з грошових прибутків, удачі і щастя в особистому житті. Астрологи назвали три щасливчика

У той час, коли інших представників Зодіакального кола спіткатимуть невдачі і випробування, ці обранці зірок цього тижня 5-11 вересня потраплять під “дощ” з грошових прибутків, удачі і щастя в особистому житті.

Астрологи виділили три щасливчика, яких фортуна спіткатиме в ці дні буквально у всьому. Ними стали Овен, Стрілець і Водолій.

Овен

Цей тиждень Овнам відкриває неймовірні можливості не тільки зміцнити матеріальне становище, а й примножити капітал.

Ти зможеш не тільки відкласти пристойну суму грошей, але і побалувати себе давно бажаними покупками.

У професійній діяльності час сміливо діяти: проявляйте ініціативу і не бійтеся заявляти начальству про свої ідеї. Щоб досягти поставлених цілей, варто на цьму тижні розраховувати на власні сили і докласти максимальних зусиль.

В особистому житті у Овнів стабільність і щастя.

Стрілець

Вогняний Стрілець на цьому тижні налагодить відносини з дорогими людьми. Вас чекає дуже приємна і радісна зустріч з тими, за ким ви сумували і давно не бачилися. Про себе можуть нагадати люди з минулого, спілкування з ними принесе багато приємних хвилин і позитиву.

Проводьте більше часу з рідними, приділяйте увагу дітям – вони порадують вас своїми успіхами і турботою.

У п’ятницю-суботу чекайте на несподіваний фінансовий прибуток.

Водолій

У найближчі дні Водолії отримають від Всесвіту реальні можливості зміцнити фінансове становище. Ті, хто в пошуках роботи, отримають вакансію мрії з хорошими умовами праці.

Найамбітніші Водолії можуть домогтися кар’єрного підвищення або солідної грошової премії.

На цьому тижні представникам знака навіть варто задуматися про інвестиції, які стануть джерелом постійного стабільного доходу – вклад буде виправданий і винагорода не змусить чекати.

Друга половинка цього тижня порадує Водоліїв увагою і приємними презентами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page