fbpx

У цих 3 щасливих знаків Зодіаку з 6 по 12 лютого 2023 року відкриються чудові можливості: не упустіть шанс, який дається Всесвітом не так вже й часто!

У цих 3 щасливих знаків Зодіаку з 6 по 12 лютого 2023 року відкриються чудові можливості: не упустіть шанс, який дається Всесвітом не так вже й часто!

Але трьом знакам зодіаку пощастить набагато більше з 6 по 12 лютого 2023 року, починаючи з повного Місяця у Леві.

Це надасть чудові можливості для кохання, романтики, роботи та зміни кар’єри. Схоже, що цього тижня “зміна кар’єри” зіграє важливу роль. Ми не хочемо йти на великі ризики, а радше хочемо чогось нового, захоплюючих змін і викликів.

Ми починаємо тиждень з повного Місяця у Леві, що змушує нас відчувати себе більш чарівними щодо речей, у які ми віримо, і, можливо, готовими бути трохи більш безрозсудними.

На щастя, ми відчуємо поєднання Меркурія з Нептуном, який пом’якшить нас у плані “романтики”. Коли Місяць рухається до Діви, ми зможемо спрямувати свою енергію на щось важливіше, ніж романтику, і це реальність. Реальність – це те, що нам потрібно буде вивчити цього тижня, щоб зрозуміти, де ми перебуваємо.

Далі ми матимемо Венеру в поєднанні з Ураном, що може принести нам хороші новини щодо кохання та романтики. Тоді Меркурій у поєднанні з Плутоном дасть нам сміливість сказати, що ми “справді маємо”, і ми закінчимо Меркурієм у Водолії, який існує, щоб ми могли почувати себе добре тим, чим ділимося зі світом, і це дуже хороший знак з точки зору творчості та ідеї.

Пам’ятайте, що цей тиждень дуже орієнтований на кар’єру, тому чекайте змін і покращень, пов’язаних з роботою чи виходом на пенсію.

Три знаки зодіаку з найкращими тижневими гороскопами з 6 по 12 лютого 2023 року:

Овен

Головна причина, чому ваш тиждень пройде так добре, це завдяки вам, Овен. Хоча на вас, безумовно, впливатимуть і надихатимуть транзити, які насуваються, ваше ставлення принесе вам усі успіхи, яких ви відчуєте цього тижня. Чого у вас у надлишку, так це величезної впевненості в собі.

Після періоду складних роздумів ви зробили типову річ Овна: ви вилікувалися. Ви добре вчитесь на своїх помилках, і цього тижня ви застосуєте деякі важливі уроки на практиці.

На роботі ви збираєтеся взятися за виклик, з яким ніхто не думав, що ви зможете впоратися, і все ж ось ви на цьому тижні, вирішуючи все, як начальник. Ніхто не “створені”, як ви, Овни. Готується чудовий тиждень, і у вас є хороші шанси знайти роботу, можливо, навіть ту, до якої ви найбільше прагнете.

Діва

Ви нарешті зрозуміли те, що принесе користь вашому життю, Діва, тобто ідею не приймати все близько до серця. Ви витратили стільки часу, слухаючи чужі безглузді слова, ніби “євангеліє”, і все, що ви отримали від цього, це розчарування.

Ваш чудовий тиждень буде здебільшого на роботі, і що робить його чудовим, так це те, що ви почали бачити, як ігнорування певних ситуацій або людей працює на вас. Ще краще, коли ви бачите, як ваша відсутність участі впливає на них.

Якщо ви хочете звільнитися від негативних настроїв, пов’язаних із вашою робочою ситуацією, не повертайтеся назад і не подивіться, чи всі шкодують, що сказали вам дурниці.

Зробіть свій тиждень надзвичайно чудовим, не турбуючись про це. Звільніться від тиску, і ви створите для себе кращий світ, а також станете більш впевненими в досягненні своїх цілей, які цього тижня стануть більш доступними.

Риби

Це буде надзвичайно вдалий тиждень для вас, тому що єдине, що впадає в очі, це ідея, що ніхто не може принести вам більше щастя, ніж ви самі.

У ці дні ви відчуваєте себе занадто обтяженим своєю роботою, але ви також знаєте, що, можливо, ви віддали занадто багато тому, що не вимагало так багато.

Ви відчували себе виснаженим, але добре те, що транзити тижня, здається, хочуть підзарядити вас, надаючи гіперкреативного натхнення та невпинної мотивації.

Протягом тижня ви дізнаєтесь, що обов’язково потрібно розрізняти роботу та особисте життя, а це означає, що не можна віддавати все своїй роботі.

Ви повинні зберегти частину своєї енергії для себе, тому що коли ви знайдете час для відновлення, ви станете ще більш творчими та натхненними. У вас будуть великі можливості, але вам доведеться ними скористатися і не відступати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page