fbpx
гороскоп
У цих трьох знаків Зодіаку вічні проблеми з грошима. Хто ж вони, ці невдахи, від яких фінанси буквально “тікають”?

У цих трьох знаків Зодіаку вічні проблеми з грошима. Хто ж вони, ці невдахи, від яких фінанси буквально “тікають”?

У світі повно людей, категорично не здатних себе дисциплінувати у питанні грошей. Хто ж зі знаків Зодіаку у цьому сенсі найбільший невдаха?

Терези

Цей знак зосереджений на креативі, на творчості, і управління фінансами для нього – справа нудна, обтяжлива і не завжди зрозуміла. Терези часто живуть сьогоднішнім днем, не думаючи на перспективу, розмірковуючи так: сьогодні гроші є, робота є, а що буде далі, подивимося.

Доходи і добробут Терезів залежать і від їх настрою. За бажання вони можуть заробити дуже пристойні гроші, а без бажання – навіть пальцем не поворухнуть.

Раки

Безпечність, яка відрізняє деяких Раків, в поєднанні з любов’ю до безглуздого шику, дає сумні результати. “Я на мілині”, – типова скарга Раків, що сидять інколи без копійки в кишені, – при тому, що заробляють вони дуже непогано. Ситуація обтяжується “любов’ю” цього знака до азарту і ризику, а також легким ставленням до боргів. Раки беруть кредити і позики, не думаючи про наслідки, і з готовністю виручають інших, безконтрольно даючи в борг.

Близнюки

Добре заробляють, здатні робити гроші буквально з нічого. На цьому фінансові таланти Близнюків закінчуються. Як витрачати, на що витрачати, куди інвестувати і в чому заощадити – для Близнюків все це темний ліс.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page