fbpx

У цих знаків Зодіаку 28 березня буде надзвичайно вдалий день: Сонце в Овні допоможе вам об’єднати свою божественну інтуїцію з справами, пов’язаними з вашою кар’єрою та професійним життям!

У цих знаків Зодіаку 28 березня буде надзвичайно вдалий день: Сонце в Овні допоможе вам об’єднати свою божественну інтуїцію з справами, пов’язаними з вашою кар’єрою та професійним життям!

Рак

Як чутливий і емоційний водяний знак, вам потрібно зв’язатися зі своєю інтуїтивною стороною. Однак, маючи таку кількість почуттів, дуже важливо вибрати, чим ти займаєшся. Сонце в Овні сьогодні допомагає в цьому, оскільки воно допомагає вам об’єднати свою божественну інтуїцію з справами, пов’язаними з вашою кар’єрою та професійним життям.

Це тому, що Місяць у Раку в першій чверті представляє ваш перший дім, який керує вашими почуттями, потребами та переконаннями, тоді як енергія Овна керує вашим десятим будинком, який стосується роботи та кар’єри.

Усе це є частиною постійної теми ставить себе на перше місце як пріоритет у власному житті. Є багато способів досягти балансу, не відчуваючи, що вам доведеться пожертвувати собою в процесі. Сьогодні, якщо ви поважаєте свою інтуїцію, ви точно знатимете, яким шляхом обрати професійний шлях, що приведе до більшої мети та загального задоволення у вашому житті.

Овен

Тепер, коли ваш знак зодіаку в сезоні, настав час справді переконатися, що ви шануєте свою правду та силу. Незалежно від того, скільки ви витратили останнім часом, ви можете вирішити, що і хто найкраще підходить для вашого життя. Сьогоднішній день об’єднує енергію Овна та Рака, що об’єднує ваші інтуїції щодо вашого дому та сім’ї. Енергія Овна керує вашим першим будинком, який стосується того, чого ви хочете, потребуєте та у що вірите у своєму житті.

Оскільки Сонце зараз тут разом із Меркурієм і Юпітером, це час більшого достатку та говорити свою правду, оскільки ви розумієте, що для того, щоб отримати все, ви повинні спочатку ризикнути всім.

Рак керує вашим четвертим будинком, який є домом, сім’єю та зціленням. Коли настає перша чверть місяця, вам, можливо, доведеться подолати перешкоду або бар’єр, щоб жити своєю правдою, яка може бути навіть у вашому власному дворі. Не дозволяйте нікому ігнорувати ваш прогрес; ця глава вашого життя має бути присвячена вам, але інтуїтивно ви це вже знаєте.

Риби

Світло в Овні панує над вашим другим будинком, який є сектором цінностей. Хоча фінанси, як правило, пов’язані з цією сферою, ця сфера також придатна для роздумів і усвідомлення того, що і хто додає цінності вашому життю. Цінність – це не лише радість, а й те, що робить вас собою. Те, що він привносить у ваше життя, доповнює та є цінним. Протягом цього часу, коли яскраве Сонце тут, ви вживатимете більших заходів, щоб створити більше таких у своєму житті.

Однак сьогодні, коли перша чверть Місяця зростає в Раку, ваш п’ятий будинок також активується.

Це про прихильність, дітей, радість, самовираження, творчість і смачні задоволення. Сьогодні це пошук балансу між тим, що є цінним, і тим, що є просто розвагою. В ідеалі будь-що і будь-хто, особливо віддані стосунки, приносить і те, і інше. Але, як це часто буває, це може стати на заваді насолоджуватися найкращими частинами життя; Ваше завдання сьогодні – не допустити цього.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page