fbpx
гороскоп
У цих знаків Зодіаку зараз можуть бути проблеми зі сном: Ретроградний Меркурій у січні 2023 року сильно вплине на наше самопочуття. Гороскоп на цей місяць застерігає від безсоння і дратівливості. Ми будемо втомленими, млявими і фізично слабшими

У цих знаків Зодіаку зараз можуть бути проблеми зі сном: Ретроградний Меркурій у січні 2023 року сильно вплине на наше самопочуття. Гороскоп на цей місяць застерігає від безсоння і дратівливості. Ми будемо втомленими, млявими і фізично слабшими

Місячний гороскоп на січень 2023 року вказує на те, що у багатьох знаків зодіаку найближчим часом виникнуть проблеми, пов’язані зі зниженням якості сну. Астрологи пояснюють, до чого варто готуватися.

Ретроградний Меркурій у січні 2023 року сильно вплине на наше самопочуття. Гороскоп на цей місяць застерігає від безсоння і дратівливості. Ми будемо втомленими, млявими і фізично слабшими. Однак багато хто зараз не зможе відпочити.

Місячний гороскоп на січень 2023 року. Ретроградний Меркурій і проблеми зі сном

У загальному розумінні ретроградація – це “відхід”, заспокоєння і уповільнення. Вже в давнину вважалося, що він справляє сильний вплив на людину. Однак, хоча це має бути для нас час відпочинку, насправді ми рідко можемо собі це дозволити. Наш спосіб життя не змінюється, і ми все робимо набагато повільніше, ніж зазвичай.

Явище під назвою ретроградний Меркурій впливає на багато сфер нашого життя. Це може зруйнувати любовні стосунки, завадити нашій повсякденній роботі або вплинути на наше здоров’я. Деякі люди потім набирають вагу, а інші відчувають головний біль і розлад травлення. За словами астрологів, у січні 2023 року деякі знаки зодіаку помітять порушення якості сну.

Меркурій – унікальна планета в нашій Сонячній системі — вона найближча до Сонця. Отже, коли ми думаємо, що це сповільнюється, ми починаємо відчувати багато емоцій одночасно. Є велика втома, але з нею приходить тривога. Через це деякі люди відчувають суперечливі відчуття. Цілий день хочуть спати, а вночі не можуть заснути. Гороскоп на січень 2023 року вказує, що це може відчути 3 знаки зодіаку.

У цих знаків зодіаку зараз можуть бути проблеми зі сном

Люди під цими знаками зодіаку будуть відчувати сонливість протягом місяця:

Риба

Їм буде непросто заснути, а ще важче – встати з ліжка. Весь січень Риби Зодіаку скаржаться на мало сну. Їхньою величезною мрією зараз може бути спати кілька днів поспіль. Тільки тоді вони відчують себе бадьорими.

Стрілець

Тепер Стрільці можуть відчувати, що живуть у тумані. Весь світ здасться їм далеким і нереальним. Навіть якщо вони почнуть рятуватися кавою, одне і те ж відчуття буде з’являтися в них кожен день. У них не залишиться вибору – пора трохи пригальмувати і розслабитися.

Лев

Жоден інший знак зодіаку так не скаржиться на зиму, як Лев. Під час ретроградного Меркурія він відчуває таку втому, що засинає сидячи.

Йому зараз недостатньо навіть кількох годин сну на добу. Однак він може щось з цим зробити. На думку астрологів, йому допоможе щоденна доза руху. Завдяки цьому він почне спати і відновить свою енергію.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page