fbpx
гороскоп
У ваших планах був лише один шлюб? А зорі пророкують геть інше: Знаки Зодіаку, які будуть не раз ставати на “рушничок щастя”

У ваших планах був лише один шлюб? А зорі пророкують геть інше: знаки Зодіаку, які будуть не раз ставати на “рушничок щастя”

Цим знакам Зодіаку зірки пророкують кілька шлюбів.

Взявши шлюб, ми сподіваємося, що наша історія кохання триватиме все життя. На жаль, так відбувається далеко не завжди. За словами астрологів, деяким знакам Зодіаку доводиться зробити кілька спроб, перш ніж вони знайдуть те, про що мріяли.

Водолій

Водолій — один із найбільш розуміючих та дисциплінованих партнерів. Тим не менше, коли ви одружуєтеся з цією людиною, їм потрібний певний елемент простору і свободи, який не кожен партнер готовий їм запропонувати. Цей повітряний знак незабаром починає почуватися пригніченим у шлюбі і вирішує розірвати стосунки, вирішивши знайти кохання з іншим партнером та побудувати більш щасливу родину.

Лев

Лев – вогненний знак Зодіаку, який любить закохуватися. Будь-то криза середнього віку, яка призводить до розлучення або відхід у інший світ людини, яка змушує їх задуматися про іншого партнера; вони завжди готові залучити до свого життя когось особливого. Лев постійно шукає схвалення та кохання від своїх партнерів, тому не залишається самотнім довго і обов’язково одружується знову.

Скорпіон

Незалежно від того, наскільки вірний їхній партнер чи наскільки вони віддані стосункам, Скорпіони схильні до блукаючого погляду. На якомусь рівні вони не можуть припинити порівнювати свого теперішнього чоловіка з кожним потенційним любовним захопленням, з яким вони стикаються. Це змушує їх у якийсь момент вдаватися до невірності, що зрештою призводить до розпаду їхнього шлюбу. Вони обов’язково одружаться, проте успіх їхніх наступних шлюбів не зрозумілий.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page