fbpx

У всі поїздки за кордон, чи по Україні, ми брали з собою няню. Борис хотів насолоджуватися відпочинком сповна. Ось тому коли нашій спільній дочці виповнилося два рочки, в неї з’явився братик по татові – від няні. Я просила чоловіка одуматися, але він знав, як мене зупинити. “В тебе моя кредитка, роби що хочеш. А якщо ні, то повертайся в злиденне життя”. Все має свою ціну. Але ви знаєте, якби можна було повернути час назад, я б нічого не змінила, бо завжди мріяла про розкішне життя

Я з малечку мала чітке бачення життя. Я мріяла про чоловіка, який би забезпечував мене матеріально. Коли на своєму 32-му дні народженні я зустріла бізнесмена Бориса, здавалося, що я схопила золоту рибку, яка здійснить любе моє бажання і не одне.

“Дівчата, ви неймовірні! Дякую долі за кожну з вас. Ви підготували для мене чудовий день народження”, – одну за одною подругу я обійняла в дорогому ресторані в центрі Києва.

Я відсвяткувала свій тридцять другий день народження. За сусіднім столиком за нами спостерігало двоє чоловіків. Мабуть, у них була ділова зустріч, але ми були галасливі та привертали увагу. Один із них підійшов до мене і попросив номер телефону.

І все пішло “по накатаній”. Борис був успішним бізнесменом, мав кілька компаній. Хоча йому було за сорок, він підтримував себе у відмінній формі завдяки спорту. Він купував одяг в дорогих бутиках і харчувався виключно в ресторанах. Це був спосіб життя, про який я завжди мріяла. Борис зачарував мене дуже швидко.

Я звільнилася з роботи, і ми подорожували світом протягом першого року наших стосунків. Я отримала кредитку від Бориса. Він був щасливий, коли я одягалася відповідно до його статусу.

Я найняла стиліста і була дуже здивована, що Борис підтримав мої витрати. Він просив робити гарні зачіски в салонах, відбілити зуби, ідеально доглядати за нігтями, а коли на обличчі з’явилася зморшка, говорив про необхідність її прибрати.

Я любила і захоплювалася Борисом. Коли мені було майже 35, у нас народилася дочка. Звичайно, у нас були прибиральниця і няня. Але через свій вік я не мала змоги добре доглядати за дочкою.

Ми продовжували багато подорожувати з нашою донькою та нянею. Борис хотів повною мірою насолоджуватися життям на зароблені гроші, тому він і “підкупив” на такі поїздки нашу молоду няню. Мені нічого не залишалося, як закрити на це очі.

Наша донька відсвяткувала свій другий день народження, коли у Бориса народився син від нашої колишньої няні. Звичайно, я її ще до того звільнила. Кілька разів я дозволила собі напоумити Бориса. Але він лише сміявся: “Олександро, ми обоє знаємо, що цього не буде. В тебе моя кредитна картка і роби що хочеш. Якщо ж хочеш, щоб все змінилося в іншу сторону, продовжуй мене “дзьобати”.

Ось тоді я й зрозуміла, що якщо я хочу розкішно мандрувати світом, з нянею і прибиральницею, я повинна бути усміхненою, красивою, чарівною і завжди підтакувати Бориса.

Мама його сина також має велику фінансову підтримку, але в мене буде більше, я офіційна дружина Бориса. І я не маю права й дивитися на інших хлопців.

Усе має ціну. Я заплатила за своє розкішне життя. Але ви знаєте, якби мені запропонували повернутися в минуле, я б нічого не змінила.

А що ви думаєте щодо моєї ситуації?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page