fbpx
гороскоп
У вихідні очікуйте проблем з грошима: цим двом знакам Зодіаку фінансова удача не посміхнеться. Астрологи дають поради, як не потрапити в “боргову яму”

У вихідні очікуйте проблем з грошима: цим двом знакам Зодіаку фінансова удача не посміхнеться. Астрологи дають поради, як не потрапити в “боргову яму”.

Людям з цими знаками Зодіаку варто бути особливо обережними в вихідні, 13-14 серпня, оскільки на них відкрили полювання шахраї.

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, яким варто бути особливо обережними, проводячи операції з грошима. Найближчим часом у житті цих людей настане чорна смуга у фінансовій сфері.

Знаки зодіаку, які зіткнуться з фінансовими труднощами вже у ці вихідні.

Риби

Астрологи рекомендують представникам цього знака Зодіаку бути особливо обережними, оскільки на них відкрили полювання шахраї. Передбачити злі махінації може бути важко, однак не варто відкривати невідомі документи, листи або здійснювати перерахунок коштів на неперевірені реквізити.

Лев

Левів чекають неприємні знайомства, які можуть обернутися для них фінансовими втратами. Астрологи рекомендують не укладати збиткові угоди, адже виконати усі умови може бути важко. Також потрібно серйозно поставитися до планування свого майбутнього.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua