fbpx
Політика
У Європи відкрилися очі на українську кризу

Європейські політики і наукові діячі більш реалістично оцінюють ситуацію в Україні. Про це заявив експерт Центру громадських відносин Євген Магда, описуючи результати XXVI Економічного форуму в польському місті Криниця-Здруй.

“Важливе спостереження: представники держав Західної Європи оцінюють ситуацію в російсько-українських відносинах помітно більш реалістично, ніж раніше. Але при цьому постановка питання в дискусії далеко не завжди відповідає українським інтересам”, – пише він у статті на сайті Главред.

Магда уточнює, що на цей форум доїхав глава Кабміну Володимир Гройсман, а в минулому році його попередник Арсеній Яценюк проігнорував подію. Нинішньому прем’єр-міністрові довелося нелегко, враховуючи різні висловлювання стосовно України.

“Україні необхідно навчитися відстоювати інтереси, формувати власний порядок денний і не цуратися дискусій про своє майбутнє із зацікавленими опонентами. Увагу світової спільноти до подій в нашій країні необхідно підтримувати і навіть підігрівати”, – радить він.

Читайте також: Порошенко впевнений, що восени Україна отримає безвізовий режим з ЄС

Джерело

facebook