fbpx
гороскоп
У закоханих цих знаків Зодіаку настільки різні потреби “у спальні”, що вони не можуть знайти згоди. Вони часто сперечаються через це. Разом їм не бути, як не крути

Ці знаки зодіаку не уживаються в одній спальні

У закоханих цих знаків Зодіаку настільки різні потреби “у спальні”, що вони не можуть знайти згоди. Вони часто сперечаються через це. Разом їм не бути, як не крути.

Чоловіки і жінки цих знаків зодіаку не збігаються за одною ознакою. У цих пар зовсім інше уявлення про те, якою повинна бути ніч разом.

Ці пари здаються ідеально підігнаними одна до одної – вони представляють один і той же елемент. Незважаючи на це, вони зовсім по-різному ставляться до питань, пов’язаних з “дорослим” життям в спальні. В результаті між ними швидко виникають непорозуміння.

Ці пари зодіаку не ладнають у спальні:

У закоханих цих знаків зодіаку невдале “доросле життя в спальні”:

Скорпіон і Рак

Хоча Скорпіон вважається одним із найкращих кохaнців Зодіаку, Рак часто не судить про нього таким чином. Він вважає себе занадто агрeсивним і неспокійним. Йому не вистачає ніжності в поведінці партнера і він вважає, що Скорпіон позбавляє його почуття безпеки.

Телець і Діва

Телець любить говорити про “дорослі справи у спальні” прямо. Для нього це цілком природне заняття, і він не бачить причин бути занадто скупим. Діва, навпаки, трохи зарозуміла, тому їй може бути соромно в присутності партнера. Їй бракує відкритості, і вона не може виправдати очікувань Тельця.

Лев і Стрілець

Лев має запальний характер і він сповнений кохання і романтики. Однак, на відміну від Стрільця, він вважає, що “дорослі справи у спальні” не приносять задоволення. Він не любить, коли хтось ставиться до нього як до компаньйона для розваг. Він хоче чиєїсь повної відданості. З цієї причини поведінка партнера може викликати у нього роздратування.

Фото ілюстративне спеціально для