fbpx
гороскоп
У жовтні-2022 цей єдиний знак Зодіаку купатиметься у везінні, настане повна смуга щастя, удачі: астрологи розклали по поличках твої успіхи в коханні і собистому житті, у здоров’ї і кар’єрі, фінансах і взаєминах з рідними

У жовтні-2022 цей єдиний знак Зодіаку купатиметься у везінні, настане повна смуга щастя, удачі: астрологи розклали по поличках твої успіхи!

Отже, щасливчики другого місяця осені-2022 – Раки.

Так-так, хоч ви взагалі не вірите у везіння і вважаєте себе максимально невезучими. І як правило Ракам дійсно не надто щастить, але у жовтні все буде по-іншому. Щаститиме абсолютно у всіх сферах життя!

Здоров’я

Тут все чудовао, більше того, у вас з’являться фінансові можливості нарешті вирішити певні проблеми, які вас давно турбують.

Можливо це візит до стоматолога, або просто повне обстеження всього організму, до якого ніколи руки й час не доходили.  Жовтень – дуже сприятливий час для вас, щоб нарешті це зробити.

Особисте життя

Осінь почалася для вас не надто спокійно, це правда. Дехто мав реальні проблеми з другою половинкою.

Але вже на початку жовтня непорозуміння, образи, притензії залишаться позаду і у вашому особистому житті настане повна гармонія. Ви й ваш патнер чи партнерка зрозумієте якісь дуже важливі для вас речі і потнете цінувати те, що маєте одне одного.

Самотні представники знаку можуть у жовтні неодмінно зустрінуть достойну пасію. Ви згадаєте, як це, коли в животі літають метелики і очі світяться від щастя!

Кар’єра і фінанси

На роботі все йтиме прекрасно. В другій половині жовстня відбудуться дуже важливі переговори, ви в них відіграєте ключову роль. Тому підготуйтесь до них належним чином, адже від цього залежатиме ваша подальша кар’єра та благополуччя.

Хоч астрологи й запевняють, що все завершиться дуже вдало, але пікреслюють, що ваші зусилля важливі.

У жовтні вам світить премія або піднімуть врешті зарплату, існує цілком реальна ймовірність, що тобі запропонують більш оплачувану вакансію чи посаду. Погоджуйся без вагань!

А якщо маєте можливість – дозвольте собі відпочинок – зірки гарно складаються в плані відпочинку і подорожей. Якщо приймете рішення відпочити, на вас чекає дуже приємна та несподівана поїздка.

Повернетесь ви з неї сповненими сил та енергії, готовими до нових звершень!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.