fbpx

У житті трьох знаків Зодіаку скоро відбудуться значні зміни: кінець ретроградів, Сонце та Молодий Місяць у Водолії та Венера в Рибах! В останній тиждень січня настрій буде легким

Небо оживляється, а планети рухаються! Кінець ретроградів, Сонце та Молодий Місяць у Водолії та Венера в Рибах… в останній тиждень січня настрій буде легким. Романтичне, сімейне чи професійне життя… чого нам очікувати? Відкрийте для себе топ знаків Зодіаку, яких незабаром побалують зірки!

Тиждень з 23 по 29 січня 2023 року обіцяє бути яскравим і сповненим сюрпризів. Астрологи розкривають представників Зодіаку, життя яких незабаром зміниться. Щасливчики зможуть пережити збагачуючі моменти.

Які 3 знаки зодіаку незабаром відчують суттєві зміни?

Чи сприятимуть зірки вашим фінансам, вашій кар’єрі чи вашим суспільним стосункам? Чесно кажучи, 3 знаки зодіаку розпочали тиждень з 23 по 29 січня успішно. Найщасливіший з вас переживе інтенсивний момент звільнення, який, ймовірно, спричинить несподівані зміни!

Овен

Ви нарешті зможете видихнути, Овен!

Що стосується вашого професійного життя, вам, можливо, доведеться багато працювати, щоб досягти своїх цілей, на перший погляд це може здатися важким, але для сміливого знака, який любить йти на межі своїх можливостей, у вас не буде жодної проблеми подолати перешкоди, які стоять на шляху до успіху.

Якщо ви займаєтеся справами, будьте готові до невеликої бурі. Нема про що турбуватися! Тим більше, що партнер прийде на допомогу, щоб врятувати вас. Зрештою ситуація дуже швидко повернеться в норму, і якщо ви вкладете в це трохи свого, результати незабаром побачите.

Коли Сонце знаходиться під знаком Водолія, зірка дня дасть вам виняткову харизму та мотивацію, необхідну для конкретизації ваших переконань та ідей. Якщо ви шукаєте роботу, то все буде добре. Якщо вас запросили на співбесіду, будьте собою! Це ваш ключ до успіху…

Близнюки

Близнюки, ви починаєте цей останній тиждень січня з тріском! З Юпітером у Овні та початком сезону Водолія. Ви готові вітати нове і більше зосереджуватися на своїх відчуттях. Оскільки ретроградна енергія Меркурія гасне 18 січня, тепер ви можете вільно спілкуватися та висловлювати свої почуття.

Якщо ви раніше не наважувалися говорити про певні речі, зараз ідеальний час для цього, не бійтеся та майте сміливість говорити з відкритим серцем!

Перебуваючи в знаку Риб, Венера дозволяє відновити почуття любові. Якщо ви самотні, то зірки радять вам гуляти, тільки так вам вдасться помножити зустрічі і знайти ідеального партнера.

Якщо ви перебуваєте у стосунках, ваша друга половина буде поруч, щоб підтримати вас і допомогти досягти соціальної мобільності.

З фінансового боку, якщо ви отримуєте суму грошей, подумайте в першу чергу про заощадження. Зірки будуть дуже прихильними до вас в цьому питанні.

Водолій

З кінцем ретроградності, а також Сонцем, Місяцем, Венерою та Сатурном у вашому знаку, цей тиждень робить грандіозний вихід! Кінець впливу Меркурія незабаром ознаменує важливий перелом у вашому житті, все, що стосується ваших романтичних і соціальних відносин, піде як по маслу!

Шановні представники знаку Водолій, з цим першим Молодиком у 2023 році, більше ніяких компромісів і роздумів, тепер ви вільні вибирати, що хочете робити зі своїм життям. Ви головні!

Як тільки планета любові і грошей пройде через знак Риб, енергія Венери подбає про те, щоб ваша пара була захищена від негативу.

Якщо ви самотні, дуже ймовірно, що обранець вашого серця цілими днями тиняється навколо вас і ви не можете його впізнати. Широко розкрийте очі, Водолії, цей сезон ваш, ви королі космосу, і ви повинні максимально використати цей період.

Якщо ви хочете збільшити гроші, зараз гарний час для інвестування. Тож, стрімголов вперед!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page