fbpx
життєві історії
У зв’язку з цим чоловік вирішив поселити маму у нас вдома. Хоче в будинку зробити їй окрему кімнату. Не скажу, що я зовсім проти, але я запропонувала йому найняти доглядальницю з проживанням у неї в квартирі. Але Максим категорично проти

Нещодавно свекруха сильно захворіла. Їй 61 рік, не стара ще. Але вона не ходить і не розмовляє. Відвідуємо кожен день. Покращення є, але все одно до кінця вона не відновиться.

У зв’язку з цим чоловік вирішив поселити її у нас вдома. У нас свій будинок. Хоче зробити їй окрему кімнату. Не скажу, що я зовсім проти, але я запропонувала йому найняти доглядальницю з проживанням у неї в квартирі. Але він категорично проти. Максим каже, що вона не буде жити з чужою людиною. Або що взагалі їй доглядальниця так не догодить.

Я пояснюю йому, що не готова взяти на себе догляд за хворою людиною. Максим пропонує доглядальницю, яка буде здійснювати догляд і йти ночувати додому. Але ж це те ж саме, що пропонувала я.

Посварилися сьогодні через цю історію – слів нема, боюсь, щоб до розлучення не дойшло. Хіба я не права? Я не пропоную кинути її напризволяще, я пропоную хороший догляд. Але чоловіка це не влаштовує.

Ми прожили разом зі свекрухою майже 12 років. І тільки 2 місяці тому переїхали в свій будинок.

Коли я вже почну жити, як всі нормальні люди?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page