fbpx
Breaking News
Не зважаючи на дивну назву – “Обірванець” – цей торт дуже вишуканий завдяки ніжному поєднанню маку, кокосу, какао, смородинового джему. Це моє солодке захоплення!
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Світ
Учасниці цьогорічного “Євробачення” загрожує рік тюрми

Співачку з Ісландії Свалу Бьйоргвінсдоуттір можуть кинути за грати за забавки з державним прапором.
Дівчина ризикує провести рік у місцях позбавлення волі через свої “пустощі” з національним прапором під час церемонії відкриття “Євробачення-2017”.

Річ у тім, що коли запускали прапори в небо, співачка з Ісландії порушила відразу два правила поведінки з національним прапором.

Як повідомила керівник скаутської організації в Ісландії, яка вважається хранителем національного прапора в країні, дівчина дописала або домалювала до вже наявних символів певні речі, що вже є порушенням.

Крім того, прапор Ісландії можна піднімати лише на флагштоку, а не запускати в небо на повітряних кулях, як це було у випадку представниці Ісландії на червоній доріжці. За таку зухвалу поведінку з державним прапором в Ісландії виписують великий штраф (в кращому випадку), а максимальне покарання – рік в’язниці.

Читайте також: ВИСТУП, ЯКИЙ НЕ ПОКАЗАЛИ НА УКРАЇНСЬКОМУ ТБ, ВИКЛИКАВ СПРАВЖНЮ СЕНСАЦІЮ СЕРЕД ГЛЯДАЧІВ ЄВРОБАЧЕННЯ НА YOUTUBE (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook