fbpx

Удача нарешті посміхається, правда, не всім: гороскоп на 10 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Хто отримає винагороду, а кому двері відкриває – “чорна смуга”

Удача нарешті посміхається, правда, не всім: гороскоп на 10 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Хто отримає винагороду, а кому двері відкриває – “чорна смуга”

Щоденний гороскоп на 10 лютого 2023 для всіх знаків Зодіаку. Подивіться, що подарує вам п’ятниця.

Овен (21 березня-19 квітня)

У п’ятницю Овни не зустрінуть жодних перешкод на шляху до успіху. У нього все пройде гладко, що принесе задоволення. Увечері вони почнуть думати – віддаляться від багатьох речей і почуватимуться спокійніше.

Телець (20 квітня-20 травня)

Тельця порадує хід всього тижня на роботі. Вони відчувають задоволення від своїх досягнень. Після роботи вони матимуть можливість здійснити одну зі своїх маленьких мрій, а ввечері почнуть планувати вихідні.

Близнюки (21 травня-21 червня)

Близнюки думали, що п’ятниця буде трохи спокійнішою, але помилилися. Останній день цього тижня на роботі принесе багато обов’язків, які потрібно виконати негайно. З ними буде важко впоратися.

Рак (22 червня-22 липня)

Ракам буде важко встигати все вчасно. Вони будуть зайняті, як тільки прокинуться. Ймовірно, вони запізняться на роботу, що може бути несхвалено начальником. Вони відчують спокій лише ввечері.

Лев (23 липня-22 серпня)

Леви весь день думатимуть про вихідні. Через це їм буде важко зосередитися на роботі, тому вони можуть зробити кілька дрібних помилок, які доведеться виправляти в кінці дня. Відпочинок буде в суботу.

Діва (23 серпня-22 вересня)

Діви будуть змушені робити те, що їм не подобається. Початковий поганий настрій швидко пройде, адже із завданням вони впораються блискуче. Вони навіть будуть задоволені собою. Увечері вони приймуть ризиковане рішення, яке окупиться.

Терези (23/09-22/10)

Терези ідеально організують ваш день. Вона буде дотримуватися наміченого плану, тому вони встигнуть все. Повернувшись додому, їм більше ні про що не доведеться турбуватися. Відпочинок у місті з друзями піде їм на користь.

Скорпіон (23.10-21.11)

Хтось сьогодні буде критикувати Скорпіона, до чого він не буде готовий. ЦЕ його розлютить, і він захоче віддачі. Краще не треба. Суперечка в останній робочий день і безпосередньо перед вихідними може зіпсувати настрій на наступні дні.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільці захочуть, щоб на них звернули увагу. Моменти в центрі уваги добре покращують їхній настрій. Однак іноді вони здаються занадто самовпевненими. Краще не справляти враження людини з роздутим его.

Козоріг (22 грудня-19 січня)

Козерогам потрібно підготуватися. У п’ятницю можлива гостра суперечка з кимось із близьких. На жаль, решта ваших друзів або родини не підтримають Козерога. Він відчує велике розчарування і гіркоту. Важко буде змиритися з іншою думкою оточуючих.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Водоліям ще доведеться потрудитися. Незважаючи на те, що це останній робочий день цього тижня, вони не можуть розраховувати на “халяву”. Начальник чекає від них повної готовності, винахідливості та швидкості у виконанні наказів.

Риби (19 лютого-20 березня)

Риба відчує перевтому. Якщо вони відчувають, що не можуть піти на роботу сьогодні, вони повинні взяти відпустку на вимогу. Відпочинок піде їм на користь. Крім того, деякі Риби можуть відчувати, що застуджуються.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page