fbpx
гороскоп
Удача стукає в їхні двері до 23 листопада: у житті цих знаків Зодіаку незабаром відбудуться позитивні зміни. Хтось може знайти кохання, а хтось досягне професійного успіху!

Удача стукає в їхні двері до 23 листопада: у житті цих знаків Зодіаку незабаром відбудуться позитивні зміни. Хтось може знайти кохання, а хтось досягне професійного успіху!

Ось-ось настане новий етап у житті трьох знаків Зодіаку. Їх чекає сприятливий період, протягом якого вони зможуть позбутися всього, що їх мучить. Хоча на всі знаки впливатиме ретроградний Марс у Близнюках до 12 січня, ці знаки підтримуватимуться ретроградним Юпітером до 23 листопада.

Щедрість і доброзичливість Юпітера на боці 3 знаків зодіаку, і недарма удача стукає в їхні двері до 23 листопада. Незважаючи на ретроградний Марс, який, ймовірно, сколихне повсякденне життя багатьох людей, у їх житті незабаром відбудуться позитивні зміни.

Хтось може знайти кохання, а хтось досягне професійного успіху.

Діви

Особливо на роботі удача посміхнеться народженим під знаком Діви. Вони зможуть суттєво просунутися у своїй професійній кар’єрі завдяки підтримці своїх колег та своїх ієрархічних керівників. Ймовірно, це може супроводжуватися хорошим підвищенням, оскільки перед ними відкриваються цікаві та вигідні можливості.

Крім того, ретроградний Юпітер пропонує їм подумати про свій особистий розвиток і адаптувати свій спосіб мислення до своїх нових обов’язків. Окрім гарної професійної прикмети, у найближчі дні Діви зможуть дозволити собі і приємну романтичну поїздку.

Терези

Терези нарешті знайдуть щастя в особистому житті. Людина, яка змінить своє повсякденне життя настільки, що побачить життя в рожевих кольорах, напевно, давній знайомий. Обидва будуть плекати бажання прожити разом все життя.

Крім того, щоб насолоджуватися цим новим життям, яке вимальовується на горизонті, вони також повинні “попрацювати”. Нехай більше відкриваються один одному і не піддаються жадібності в любові.

Не бійтеся висловлювати свої почуття або ослабляти пильність перед коханою людиною . Транзит Юпітера в Рибах повинен допомогти їм почуватися спокійніше, ніж будь-коли, що дозволить їм приділяти час собі, повністю насолоджуючись задоволеннями, які їм будуть запропоновані.

На професійному рівні у представників Терезів теж, схоже, все добре. Вони отримають користь від свого стабільного джерела доходу, водночас вони також зможуть отримати переваги та, можливо, навіть отримати особливе ставлення.

Козероги

Серед уродженців Козерога, які мають славу працьовитих людей, схоже, що удача посміхнеться їм у всіх сферах життя. Що б вони не вирішили зробити, відгук буде позитивним і може навіть перевершити їхні очікування.

Коли вони побачать, що справи йдуть добре, а їхні дії принесуть плоди, вони відчують бадьорість і достатньо натхнення, щоб захотіти досягти нових висот. Таким чином, Козероги можуть займати посади високої відповідальності, бути мозком своєї групи і навіть демонструвати лідерство.

Звичайно, вони не будуть застраховані від певних моментів слабкості. Просто вони повинні пам’ятати, що це цілком нормальна річ, коли ви переслідуєте важливі та вирішальні цілі. Про це слід пам’ятати під час ретроградного руху Юпітера з 28 жовтня по 23 листопада. Це також можливість визнати свої сильні сторони.

Таким чином, вони будуть помічені, а потім визнані впливовими особами в їх професійному середовищі. При цьому справи, розпочаті в поточному періоді, будуть особливо вигідні в майбутньому. До того ж незабаром Козерогів чекає приємне придбання завдяки щедрим заощадженням.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua