fbpx
гороскоп
Удача вже до вас прямує. Не забудьте лише вчасно відкрити для неї “двері”. Інакше розсердиться і на поріг не приступить: в списку щасливчиків лише три знаки Зодіаку. Так склалися Зорі. Ловіть момент!

Удача вже до вас прямує. Не забудьте лише вчасно відкрити для неї “двері”. Інакше розсердиться і на поріг не приступить: в списку щасливчиків лише два знаки Зодіаку. Так склалися Зорі. Ловіть момент!

Астроексперти виділили  знаки Зодіаку, які скоро зустрінуть удачу, на яку так довго чекали.

У обійми Всесвіту потрапили Стрільці та Водолії.

Астроексперти виділили знаки Зодіаку, представники яких будуть особливо везучими наступного тижня – у період з 12 до 18 вересня.

Стрільці

У Стрільців буде сприятливий тиждень для того, щоб визначити свої подальші цілі і пріоритети. Дуже важливо нарешті свої таємні бажання зробити цілями, знайти у собі сили йти до своїх мрій, а не догоджати комусь. Саме цими днями Стрільці зрозуміють, що нікого важливіше себе для них і не може бути. Після цього усвідомлення всього навколо буде складатися, як пазл.

Водолій

Для представників цих знаків зазначений період буде сповнений особистими одкровеннями. Важливо буде знайти особливий зв’язок з близькими. Саме від цього буде залежати успіх Водоліїв на поточному тижні. В іншому випадку удачу можна злякати. Зірки радять прислухатися до близьких, намагатися цього разу зробити їх інтереси важливішими за своїх. Пізніше все це виллється у більше особисте досягнення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua