fbpx
гороскоп
Удачі вам не бачити! Ви ступили на шлях “чорної смуги”, на жаль!: період з 26 вересня по 2 жовтня вважається негативним, або навіть “чорним”, для цих двох зодіакальних представників. Щоб хоч трішки “розправити крила”, вам доведеться добряче попітніти!

Період з 26 вересня по 2 жовтня вважається негативним, або навіть “чорним”, для цих двох зодіакальних представників. Щоб хоч трішки “розправити крила”, вам доведеться добряче попітніти!

Удачі вам не бачити! Ви ступили на шлях “чорної смуги”, на жаль!

На кожному кроці вас буде чатувати халепа, яка буде замінюватися іншою неприємністю.

Астроексперти виділили знаки Зодіаку, представників яких чекає надважкий тиждень.

У період з 26 вересня до 2 жовтня будьте дуже уважні!

Всесвіт “поставив на чорну смугу” такі знаки Зодіаку, як: Близнюки та Козероги!

Складним наступний тиждень буде у Близнюків. З’явиться ризик, що їх зрадять друзі або знайомі. Також ймовірними будуть суперечки і конфлікти у найближчому оточенні. Велику частину часу в зазначений період Близнюки будуть дратівливими. Однією з причин цього, швидше за все, буде те, що їм часто доводиться робити те, що не хочеться.

Часті стреси та неприємні конфліктні ситуації наступного тижня зіпсують життя Козерогам. Представників цього знака можуть особливо прибрати з колії суперечки з близькими на ґрунті непорозуміння і недомовок.

Астроексперти рекомендують бути максимально щирими, намагатися не провокувати з’ясування стосунків і надалі все обов’язково налагодиться.

Робіть висновки, і нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua