fbpx
Політика
Україна отримала шанс зірвати вибори в Росії

Українська влада повинна вимагати від міжнародного співтовариства бойкотувати результати виборів до Держдуми Російської Федерації на території окупованого Криму і, тим паче, добиватися їх повного невизнання.

Таку думку висловив народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і додав, що країні потрібно вимагати від міжнародних партнерів визнання нелегітимності всієї новообраної Держдуми РФ, а не тільки результатів голосування в Криму.

“Мені здається, нам потрібно трохи перенаправити наші вимоги. Вимагати не тільки, щоб ті депутати, які нібито будуть обрані на незаконних виборах в Криму, не були легітимними. Потрібно вимагати і на серйозній підставі нелегітимність всєї Держдуми РФ. Вона дійсно нелегітимна, оскільки буде сформована у тому числі за допомогою незаконного голосування деякої частини українських громадян”, – пояснив Чубаров в інтерв’ю 112 каналу.

За словами Чубарова, у тому випадку, якщо вибори в Криму відбудуться, Росія буде використовувати цей факт для нових маніпуляцій.

Читайте також: Росіян залякують перед виборами

Джерело

facebook