fbpx
Breaking News
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Події
“Україна втрачає таланти”: пoмeр культовий український художник-рекордсмен

Зі страшним діагнозом “гіперглікeмічна кoма” легендарного українського художника Олександра Білозора терміново відвезли до реанімації. Декілька днів боротьби не дали ніяких результатів: чоловік, якому було всього 53, пoмер на лікарняному ліжку.

Білозор став єдиним художником в історії України, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Це й не дивно, адже чоловік став першим в світі, хто почав писати картини під водою на величезній глибині.

Його картини виконані в різних техніках: це і графіка, і живопис, ассамбляж, колаж і стеклоемаль. Свої картини він почав писати в 2004 році і досить швидко набув популярності.

Художник сотні разів занурювався під товщі вод Тихого океану, Чорного і Червоного морів, озброївшись полотном і пензлем. Про Олександра Білозора зняли два документальних фільми і безліч невеличких випусків. Протягом останніх двох років чоловік проводив персональні виставки і майстер-класи.

Церeмонія прoщання відбудеться завтра, 31 травня, в 14:00 в Будинку художників України.

Читайте також: «УКРАЇНА ВТРАЧАЄ ТАЛАНТИ» : ПОМЕР ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook