fbpx
гороскоп
Україночки, це тільки для вас! Нехай вже ваші другі половинки не осудять! Унікальний Жіночий гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 року зробили наші астрологи, з особливоми порадами кожній з вас! Пані-Овнам треба пам’ятати про п’ять речей, про які не можна розповідати стороннім

Україночки, це тільки для вас! Нехай вже ваші другі половинки не осудять! Унікальний Жіночий гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 року склали наші астрологи, з особливоми порадами кожнійпані!

Починається новий та завершальний тиждень жовтня. Для жінок, як і для людей загалом, він, варто сказати, буде дуже непростиим.

Але астрологи розповіли, як можна представницям кожного із Знаків Зодіаку зберегти в цей період успіх та удачу.

Жінка-Овен

У такий тривожний час, як зараз, Овнам дуже важливо пам’ятати про одну просту істину. Мовчання – золото, тож треба пам’ятати про п’ять речей, про які не можна розповідати стороннім.

В іншому випадку жінки-Овни можуть дуже сповільнитися в русі до своїх цілей, втратити удачу, нажити нових недругів. Досягти хороших результатів та успіху в кар’єрі та коханні буде непросто, тому краще сфокусуватися на збереженні того, чого вже вдалося досягти.

Надто високі амбіції зараз не принесуть нічого доброго.

Жінка-Телець

Більшість сфер принесуть чудові результати Тельцям у понеділок. У вівторок досягти цілей та виконати бажання буде набагато складніше через затемнення.

Далі Тельці можуть заповнити недолік мотивації, але з п’ятниці натхнення та потяг до кохання у цих жінок можуть зійти нанівець.

У будь-який із семи майбутніх днів і особливо в наступну неділю важливо починати день із любові до себе та до світу, щоб не провокувати появу проблем і негараздів.

Жінка-Близнюки

Кінець наступного тижня і особливо неділю краще провести подалі від суперечок і конфліктів – це може бути небезпечним через негативний Марс, який пробуджує в жінках агресію і пригнічує в них жіночність і красу.

Навіть спокійне обговорення проблем із коханим чоловіком та родичами навряд чи увінчається успіхом: покровитель-Венера перебуває в дисгармонії з минулого тижня.

Тиждень буде непростим через емоційний негативний сплеск, але на шляху цих жінок може зустрітися особистість, яка несе щастя.

Жінка-Рак

Правило всім жінок цього Знака одне: важливо демонструвати оточуючим свій гарний настрій і доброзичливість. Напередодні листопада астрологи особливо рекомендують займатися терміновими справами або хоча б скласти приблизний план справ на ці сім днів і наступного тижня теж.

У вівторок під впливом затемнення прекрасних Раків відвідуватимуть негативні думки, сумніви та страхи. Переключайтеся на маленькі радощі й турботу про себе – це допоможе!

Жінка-Лев

Це буде тиждень, на якому Левам потрібно мислити позитивно за будь-яку ціну, навіть якщо всередині вибухнуло.

У понеділок буде останній сприятливий день для зміни зачіски. Сил і енергії у жінок даного Вогняного Знака буде дуже багато, але краще все ж таки уникати трудових подвигів і вдумливо підійти до розподілу навантаження.

Нестандартний, креативний підхід – найкраща стратегія цього тижня. Головне – уникати непотрібних ризиків.

Жінка-Діва

Діви входять до найсильніших жінок за Знаком Зодіаку, але навіть їм доведеться несолодко в період з 24 по 30 жовтня.

Вони зможуть заробити грошей, але важливо не скільки, а те, як – не перевантажуйте себе надмірно.

Понеділок, середа та четвер будуть відносно добрими днями для фізичної та інтелектуальної активності.

У п’ятницю та вівторок у жодному разі не можна йти на обман, хитрість. Це може сильно зіпсувати прекрасним Дівам карму і відкинути їх назад.

Вихідні можуть бути відзначені різкими змінами в настрої, тому 29 і 30 число краще провести вдома на самоті, приділити увагу собі коханим.

Жінка-Терези

Терезам знадобиться обачність, уважність і зібраність. Це допоможе нівелювати негативну поведінку зірок та планет.

Терезам-пані варто пам’ятати про закон рівноцінного обміну, оскільки все підкорятиметься саме йому. Якщо захочеться отримати допомогу від іншої людини, важливо буде просити підтримки тих, кому доводилося допомагати раніше. Не слід забувати, що добро породжує добро, а погані вчинки приваблюють лише негативні речі.

Терезам потрібно прагнути гармонії з собою і зі світом у такий непростий і непередбачуваний час1

Жінка-Скорпіон

У Скорпіонів під дією затемнення і наприкінці тижня через негативний Марс, Меркурій і Юпітер можуть почати з’являтися сильні розбіжності з тими, кого вони люблять.

Енергетичні запаси цих жінок будуть знижені через Венеру, яка ослабла минулого тижня. У житті представниць цього Водного Знаку можуть відбутися серйозні зміни, причому не найприємніші.

Скорпіонам доведеться часто відволікатися на сімейні негаразди. Зараз важливо дотримуватись плану. Все неприємне минає і настає успішний період!

Жінка-Стрілець

Прекрасним Стрільцям зараз у жодному разі не можна зациклюватися на минулому. Це буде вкрай корисною навичкою в такий несприятливий час.

Небезпечна активність планет позбавить Стрільців удачі у п’ятницю, суботу та неділю. Це невдалий тиждень для з’ясування стосунків із партнером, чоловіком.

Для багатьох жінок цього Знака звільнення від навислих проблем у діловому та особистому житті стане нормою. Найголовніше – визначитися, в якому напрямку рухатись далі, знати, чого хочете від себе й життя.

Жінка-Козеріг

Цього тижня починається зростання Місяця, тому важливо ознайомитись із секретами омолоджування на цій фазі. Загалом цей тиждень можна використовувати для коригування настрою, зовнішності. Можна займатися здоров’ям, відпочивати.

Зірки та планети не в дусі, тому роботу та домашні справи можна поставити на паузу та спробувати дочекатися, доки ситуація не стабілізується.

Настрій представниць цього Знака може погіршитися через зрив планів, але астрологи вважають, що потім все складеться максимально добре для тебе.

Жінка-Водолій

Астроексперти попереджають: наступний тиждень – не затишшя перед бурею, а час самої бурі. Не варто чекати спокою та розміреності.

На роботі або в особистому житті почнуться різні активні процеси і не найприємніші зміни. Необхідно навести лад у думках і планах, поки це можливо.

Потрібно активізувати свою жіночу енергію на початок п’ятниці. Настав час зайнятися собою та спробувати подолати образи й незадоволеність життям і оточуючими людьми – це піде вам на екористь.

Жінка-Риби

Через слабку Венеру Риби втратять сили і енергію. Меркурій наприкінці тижня позбавить цих жінок дружелюбності, тому провести вихідні краще не серед друзів чи родичів, а на самоті.

Шлях до гармонії Риби зможуть знайти лише при вирішенні якихось легких повсякденних завдань.

Найголовніше для цих жінок зараз – позбутися токсичних формулювань, щоб не програмувати себе на поразку. Астрологи радять стримати імпульсивність, а також уважно стежити за витратами.

Ось таким буде для жінок тиждень. Віримо в добро і слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.