fbpx
Breaking News
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Суспільство
На кордоні з Польщею виявили пристрої для шпигунства

Спеціальні пристрої для прихованої фото-відеозапису і придушення мобільного зв’язку виявили прикордонники Львівського загону на кордоні з Польщею.

“Пристосування для ведення негласного зчитування інформації у вигляді брелока і пристрій для блокування мобільного зв’язку знайшли під час огляду автомобіля” Рено “, на якому в сусідню країну прямував 26-річний громадянин України”, – повідомляє Держприкордонслужба.

Автомобіль з “забороненим вантажем” затриманий, водія через кордон не пропустили. Про факт затримання на ПП “Угринів” повідомили в поліцію і СБУ.

Читайте також: ПРО ЩО УКРАЇНА ДОМОВИЛАСЯ З МВФ: ЯК ЧЕРГОВИЙ МЕМОРАНДУМ ЗМІНИТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post