fbpx
Світ
Українські танцюристи порвали американське шоу талантів своїм виступом в темряві – відео

Українські колектив Light Balance отримав відразу чотири “так” від всіх суддів талант-шоу – телеведучого Саймона Коуелла, супермоделі Хайді Клум, співачки Мел Бі та актора Хоуі Мандела. Після чого ведуча шоу Тайра Бенкс спустилася до суддів і, висловивши своє захоплення виступом, натиснула золоту кнопку, відправивши їх у прямі ефіри, передає Сегодня.

Серед інших танцювальних колективів, які беруть участь в шоу, українці відрізняються використанням неонових вогнів на своїх костюмах. Завдяки цьому їх хореографія стає справжнім шоу.

“Ми і раніше бачили танці в темряві, але вони не були настільки гарні”, – прокоментувала своє рішення Хайді Клум.

Читайте також: «Наступний етап – Міні Міс Планета»: маленька дочка нардепа здобула всеукраїнську нагороду

Таким чином, український колектив, порвав своєю запальною фанковою хореографією американських глядачів, тепер буде боротися за перемогу в талант-шоу вже в прямих ефірах.

“Танець дає нам надію на краще життя тут, в Америці. Якщо ми виграємо це шоу, у нас з’явиться можливість змінити життя наших сімей і перевезти їх сюди”, – сказав під час закулісного інтерв’ю технічний директор групи Микита Сухенко.

Читайте також: «За українську музику»: у Хмельницькому неадекватне подружжя напало на дітей бійця АТО. Відеофакт

Танцювальний колектив Light Balance з’явився в Дніпропетровську. Його творці – 19-разовий чемпіон світу з кікбоксингу Денис Балдін і інженер Микита Сухенко. Раніше він вже брав участь в аналогічних талант-шоу в Україні та Великій Британії.