fbpx
гороскоп
Український астролог Влад Росс зробив прогноз для України на найближчі місяці: “Перетворять в мотлох, пішовши в наступ по всіх фронтах”. Коли відбудеться чіткий переворот подій

Український астролог Влад Росс зробив прогноз для України на найближчі місяці: “Перетворять в мотлох, пішовши в наступ по всіх фронтах”. Коли відбудеться чіткий переворот подій.

За баченнями експерта, ЗСУ будуть “закопувати” російську армію.

Український астролог Влад Росс зробив прогноз для України на найближчі місяці і з’ясував, що на українців чекає вже цієї осені і що буде з російськими загарбниками.

На даний час багато провидців лякають новинами про те, що літо – це демо-версія осені. Мовляв, що з вересня розпочнеться щось погане в Україні. Але чи так це?

“З вересня для “сусідів” почнеться повна “м’ясорубка”. Збройні сили України почнуть в мотлох перетворювати російську армію. Вже до осені ми зможемо повернути Херсон, почнемо відвойовувати Луганську і Донецьку області. Почнемо відвойовувати і Запорізьку область”, – сказав Росс.

Він додав, що вже до листопада ЗСУ поженуть загарбників до їх адміністративних кордонів. За словами прогнозиста, незабаром на нас чекає переломний момент у війні. Він відбудеться при сходженні Марса (планета війни) і Урана, коли буде чіткий переворот подій.

“Зараз буде відбуватися неймовірна, страхітлива ситуація, а ось в серпні буде перелом у війні з Росією. Ми підемо в наступ по всіх фронтах”, – додав астролог.

Молимось за наші ЗСУ, і допомагаємо їм хто чим може!

Слава Україні!

Фото спеціально для ibilingua