fbpx
Україна
Український журналіст у Москві спрогнозував майбутнє Кремля та Києва

Українцям слід чітко усвідомлювати, що навіть за іншого президента політика Кремля щодо України не зміниться, відтак українцям за місце під сонцем доведеться боротися, у тому числі і стріляти.

Таку заяву зробив журналіст агентства УНІАН у Москві Роман Цимбалюк у коментарі ресурсу “Новое время”.

“Думати про те, що Росія розвалиться чи піде Путін і прийде щастя – нерозумно. У російському суспільстві всі його дії проти України мають фундаментальну підтримку. І якщо Володимир Володимирович, настільки улюблений і дорогий в Росії, колись відійде від справ – шансів на те, що прийде якась інша людина з кардинально відмінною позицією, практично немає. І це треба чітко усвідомлювати”, – зазначив він.

За його словами, для того, щоб зберегтися, Україні слід бути сильною та демонструвати готовність вбивати за незалежність держави, а цим вона зараз і займається.

“Росіяни трохи здивовані тим, що їм розповідали російські аналітичні центри про якусь міфічну Новоросію, про те, що там, на сході, чекають російських солдатів, щоб “врятуватися від України”. А практика показала, що трохи все не так”, – стверджує журналіст.

Також українець у Москві підкреслює, що українцям треба чітко розуміти: ми на цій планеті, як держава – одні, і нам доведеться будувати нашу країну самостійно.

“Все змінюється – в американців президенти змінюються, і в Європі будуть зміни. І цінність російської держави на планеті у зв’язку з тим, що в них є ядерна бомба і багато винищувачів, для того ж Заходу – набагато вища, ніж цінність України. Це не означає, що вони нас “здадуть”, але вони будуть тією чи іншою мірою співпрацювати з російською державою. А щоб нас поважали, треба бути сильними”, – наголосив співробітник УНІАН.

Крім того Цимбалюк зауважив, що в Україні за останній час відбулися значні зміни, але ще слід українцям навчитися і воювати, і розвиватися одночасно.

“Так, зараз нелегкі часи. Але все не так погано. Припинилося падіння. Всі кажуть, що дороги в нас погані. Ну, так, на трієчку, але вони є! Вся транспортна інфраструктура працює, електрика, вода є, економічне зростання навіть є. Коли живеш у Києві постійно, то не бачиш цих змін. А коли приїжджаєш, як я – це видно. Тому говорити, що нічого не робиться, неправильно. Але доведеться навчитися і воювати, і розвиватися одночасно. Ідеальні умови, коли ми були країною виключно вишиванок та віночків – закінчилися. Далі за місце під сонцем доведеться боротися. У тому числі – стріляти”, – резюмував пан Роман.

Читайте також: П’ЯНИЙ ВОДІЙ ПРОТАРАНИВ ТРОЛЕЙБУС З ПАСАЖИРАМИ У ХАРКОВІ

Джерело.

facebook