fbpx
гороскоп
Унікальний гороскоп “3в1” на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 для всіх знаків Зодіаку: Любов і особисте життя, робота та фінанси, здоров’я! Кому планетарна аура піде на користь, а хто буде “карабкатися” усі сім днів з останніх сил!

Унікальний гороскоп “3в1” на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 для всіх знаків Зодіаку: Любов і особисте життя, робота та фінанси, здоров’я! Кому планетарна аура піде на користь, а хто буде “карабкатися” усі сім днів з останніх сил!

Ознайомтеся з тижневим гороскопом з 24 по 30 жовтня 2022 року для всіх знаків зодіаку та подивіться, як цей тиждень складеться для вас.

Хочете знати, яким буде цей тиждень і чи вдасться все задумане? Читайте тижневий гороскоп на 24-30 жовтня 2022 року та подивіться, що говорять зірки.

Гороскоп на тиждень для Водоліїв з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Водолій буде надзвичайно стурбований домашніми справами та заборгованістю. Зірки  рекомендують більше розслабитися – у вас все одно немає контролю над усім, тому не хвилюйтеся надто і насолоджуйтеся своїм днем.

Робота та фінанси: це хороший тиждень, щоб подумати про те, як використовувати свій потенціал і що робити, щоб стати ще більш цінним працівником на ринку праці. Курси, тренінги та все, що підвищує ваші компетенції, безперечно, гарна ідея.

Здоров’я: знайдіть час для відпочинку ввечері. Робіть те, що вам більше подобається, і постарайтеся перестати думати про біди і проблеми дня, що минає. Вам точно потрібен відпочинок.

Тижневий гороскоп Риби з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Риби не повинні витрачати час на роздуми про те, що було вчора, що пішло не так і як ви могли цього уникнути. Це тільки суттєво зіпсує вам настрій і завадить повноцінно використовувати відведений вам час. Закрийте двері з позначкою “вчора” і живіть миттю.

Робота і фінанси: Пам’ятайте, що кожна невдача – це урок, який дає вам доля тільки для того, щоб ви не помилялися в майбутньому. Ставтеся до всіх невдач цього тижня як до такого уроку, і замість того, щоб зламати їх, просто вчіться на них.

Здоров’я: Обов’язково розслабтеся, особливо в душевній сфері. Йога – хороша ідея. Всього кілька хвилин тренування можуть змусити вас відчути, що стрес зникає.

Тижневий гороскоп Овна з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Овнам  пощастило, тому що планетарна аура сприяє навчанню та пробуванню нового. Цілком можливо, що зараз ви відкриєте своє нове захоплення, яке повністю поглине вас і змусить відчути нові шари енергії.

Робота та фінанси: це буде спокійний і приємний тиждень на роботі. Ви зможете без поспіху виконувати свої повсякденні обов’язки, і все пройде гладко та швидко.

Здоров’я: Зараз у вас не буде причин скаржитися на стан здоров’я. Планетарна аура сприяє вам, а зірки надсилають багато хорошої енергії та позитивного мислення, завдяки чому ви з оптимізмом дивитесь у майбутнє.

Гороскоп на тиждень для Тельців з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Тельці можуть очікувати, що планетарна аура сприятиме захоплюючим дискусіям на важливі життєві теми. Під час такої розмови ви дізнаєтеся про близьку вам людину набагато більше, ніж за багато років вашого знайомства, і подивитеся на неї зовсім під іншим кутом.

Робота та фінанси: на роботі готуйтеся до інтенсивного тижня, повного несподіваних поворотів і змін у рішеннях начальника, яких вам доведеться дотримуватися. Наберіться терпіння і тримайте нерви в узді. Ваш головний союзник — спокій.

Здоров’я: знайдіть час для активності у другій половині дня. Незважаючи на те, що ви будете виснажені після напруженого робочого дня, зірки кажуть, що вправи підуть вам на користь і допоможуть розслабити тіло та розум.

Гороскоп на тиждень для Близнюків з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Близнюки повинні пам’ятати, що люди завжди найбільше дивуються, коли ви починаєте ставитися до них так, як вони до вас.

Робота та фінанси: Зірки радять вам уникати безглуздих дискусій з кимось, хто й так не знайомий з тим, про що вони говорять. Краще дійте самі. Ви доведете всім, що ви були праві.

Здоров’я: Вам не доведеться турбуватися про своє здоров’я. Планетарна аура вам прихильна, а зірки дарують вам добробут і позитивний настрій. Ви зможете без проблем здійснити все задумане.

Гороскоп на тиждень для Рака з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Ракам набриднуть нав’язливі і виснажливі питання від когось. Зірки кажуть, що часто найкращою відповіддю є просто мовчання, яке часто виражає більше, ніж слова.

Робота і фінанси: на роботі уникайте пліток і не вплутуйтеся в інтриги, які буде створювати хтось із вашої команди. Такі коаліції проти інших ніколи не приносять користі, і вони можуть зіпсувати ваші стосунки з іншими колегами.

Здоров’я: Наприкінці тижня ви відчуєте, що вам усе набридло, і ви захочете побути на самоті. Ваші близькі можуть цього не зрозуміти і образитися. Однак не турбуйтеся про це і подбайте про себе та свої потреби.

Тижневий гороскоп Лев з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Леви  повинні пам’ятати, що кожен отримує те, на що заслуговує і що заслужив у житті. Якщо ви роками чекали, що хтось організує ваше життя за вас, не дивуйтеся, що зараз воно виглядає не так, як вам би хотілося.

Робота та фінанси: на роботі ви потрапите в безглузді дискусії про рішення, які прийняв ваш начальник. З ваших вуст злетить кілька різких і не дуже елегантних слів, які дійдуть до вух керівника. Вам доведеться зіткнутися з наслідками свого гострого язика.

Здоров’я: може бути багато причин проблем із підтримкою нормальної ваги. Якщо, незважаючи на здорове харчування та правильну кількість фізичних вправ, ви все ще набираєте вагу і ледь поміщаєтеся в одязі, зверніться до лікаря, оскільки проблема може бути серйознішою.

Тижневий гороскоп Діва з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Діви повинні пам’ятати, що часто важкі часи призводять до найпрекрасніших моментів нашого життя. Хоча цей тиждень може бути не найкращим для вас, зірки кажуть, що наприкінці ви отримаєте нагороду за свої зусилля.

Робота та фінанси: цього тижня на роботі ви можете очікувати похвали від свого начальника, який оцінить вашу старанність і відданість виконанню щоденних обов’язків. Ви будете взірцем і прикладом для інших співробітників.

Здоров’я: на цьому тижні відпочиньте трохи більше. Не хвилюйтеся через неважливі речі, такі як неприбрана квартира або згоріла вечеря, а просто відпочиньте. Думайте про себе, робіть те, що приносить вам задоволення. Ви повинні отримати це через досить інтенсивний час.

Гороскоп на тиждень Терези з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Терезам зараз не варто турбуватися про когось, хто навмисне намагатиметься заподіяти їм біль. Знизайте плечима і йдіть своєю дорогою. Зірки кажуть, що одного разу сльози повернуться до того, хто їх викликав.

Робота та фінанси: на роботі хтось спробує підбити вас і чекати, поки ви зазнаєте невдачі. Бережіть себе і будьте насторожі. Зірки кажуть, що якщо бути достатньо обережним, можна уникнути неприємностей.

Здоров’я: зараз у вас не буде проблем зі здоров’ям. Зірки вам сприятливі, а планетарна аура позитивно вплине на ваше самопочуття і зарядить вас гарною енергією. Задумане можна здійснити без проблем.

Гороскоп на тиждень Скорпіон з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: у Скорпіонів зараз виникне серйозна серцева дилема. Щоб її вирішити, прислухайтеся до своєї інтуїції та пам’ятайте, що бути самотнім гірше, ніж бути з кимось, з ким вам самотньо. Дотримуйтесь свого серця і ні до чого не примушуйте.

Робота та фінанси: цього тижня ви станете об’єктом жартів і глузувань. Але не турбуйтеся про це. Це заздрісна людина, яка намагається таким чином побудувати своє его, тому що вона заздрить вам вашим успіхам і хорошій енергії, якою ви будете насолоджуватися.

Здоров’я: будьте обережні на сходах. Один неуважний крок може закінчитися халепою, що спричинить вам багато неприємностей. Будьте обережні і не поспішайте – краще спізнитися, ніж потім шкодувати що поспішили.

Тижневий гороскоп Стрілець з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Стрільці можуть почути про себе неприємні слова, які будуть абсолютно нерозумними. Але не турбуйтеся про це і пам’ятайте, що вас не хвилює те, що про вас думають інші.

Робота і фінанси: На роботі вам зараз знадобиться стриманість, тому що хтось спробує вивести вас з рівноваги. Не допускайте цього і будьте професійні, що б не сталося.

Здоров’я: про своє здоров’я можна не хвилюватися. Зірки кажуть, що на вашому небі немає чорних хмар або неприємних недуг, які могли б порушити ваш спокій. Планетарна аура вам на користь.

Гороскоп на тиждень для Козерога з 24 по 30 жовтня 2022 року

Любов і особисте життя: Козероги повинні цінувати, коли хтось приділяє їм свій час, тому що вони віддають те, що ніколи не повернуть. Віддавати тим же, бо не годиться тільки брати, нічого не віддаючи. Зірки кажуть, що це ідеальний час, щоб застосувати цей принцип на практиці.

Робота та фінанси: з початку тижня у вас буде погане передчуття щодо вашого професійного майбутнього, через що вам буде важко зосередитися на роботі. Проте намагайтеся виконувати свої обов’язки якнайкраще, адже від цього може залежати ваша подальша доля в компанії.

Здоров’я: якщо ви відчуваєте внутрішню тривогу і невизначений страх перед майбутнім, зірки радять поговорити з людиною, яка володіє тренерськими здібностями і може одним реченням все “перевернути” на краще.

Нехай вам щастить! Гарного і продуктивного усім тижня!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page