fbpx

Урок Всесвіту на початку 2023 року для всіх знаків Зодіаку: з цими підказками вам обов’язково вдасться здійснити свої найпотаємніші бажання!

Урок Всесвіту на початку 2023 року для всіх знаків Зодіаку: з цими підказками вам обов’язково вдасться здійснити свої найпотаємніші бажання!

Овен

Прийміть минуле, щоб навчитися жити сьогоденням і планувати майбутнє. Не повертайся туди, де нічого не існує; твоє життя тут і зараз. Насолоджуйтесь.

Телець

Визначте, що для вас дійсно важливо, і боріться за свої мрії. Вірте в себе і не здавайтеся… вам обов’язково вдасться здійснити свої найбільші бажання.

Близнюки

Це новий початок… і це ваш шанс вивчити свої уроки та почати все спочатку. Закрийте болісний розділ свого життя та рухайтеся далі. Ви там, де вам потрібно бути. Впевнено підніміться з землі та рухайтеся далі. У вас є шанс на нову історію.

Рак

Настав час створювати нові мрії. Настав час зробити крок назад і зрозуміти не тільки те, хто ти є, але й те, що робить тебе по-справжньому щасливим. Слухайте своє серце і дозвольте своїй інтуїції керувати вами.

Лев

Поставте себе на перше місце. Бережіть себе краще, вибирайте себе, перш ніж вибирати інших. Ви не можете дарувати любов тим, кого любите, якщо ваше серце порожнє.

Діва

Прислухайтеся до своєї інтуїції і дозвольте Всесвіту вести вас по шляху, який вам потрібно вибрати. Не губіться в деталях, не слухайте, що говорять інші; ти і тільки ти маєш прожити своє життя.

Терези

Зніміть маски та виберіть бути собою в суспільстві, де нас вчать приховувати свої почуття та емоції. Покажіть свою вразливість, виберіть чесність, і ви побачите, як зміняться ваші стосунки з оточуючими.

Скорпіон

Не бійтеся перешкод, вони існують, щоб допомогти вам рости, розвиватися та ставати найкращою версією себе. Наважтеся повірити в себе і рухатися вперед; не відмовляйтеся від того, щоб бути тим, ким ви хочете бути.

Стрілець

Не дозволяйте іншим говорити вам, що і як вибрати у своєму житті. Це новий розділ у книзі вашої долі, і у вас є перо в руці, щоб написати порожні сторінки. Ви творець свого майбутнього.

Козоріг

Позбудьтеся всіх бар’єрів і стін, які ви збудували навколо свого серця, і дозвольте своїй душі знову любити. Не цурайтеся кохання, це найкраще, що може статися з вами цього року.

Водолій

Називати речі своїми іменами. Перестаньте чекати, поки люди вгадають ваші думки і бажання; відкрито поговоріть про те, чого ви хочете у ваших стосунках, і подивіться, наскільки все зміниться.

Риби

Прислухайтесь до своєї інтуїції та оберіть серцем шлях, яким хочете йти. Не дозволяйте іншим вирішувати ваше майбутнє, тому що ви опинитеся на шляху, з якого вже не зможете повернутися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page