fbpx

Уявіть – людині 55, а вона бере гроші з нашої 80-річної мами і живе за її рахунок. Я гадки не маю, як поставити сестру на місце і припинити це, може, ви мені якусь корисну підказку дасте. Маю маму, їй цього року був ювілей 80 років, вік поважний. Нас у неї дві дочки, я і моя сестра, обом уже теж за п’ятдесят і в обох по двоє дорослих дітей. Я маму дуже люблю і все життя намагалася допомагати всім, у тому числі матеріально. Вона живе в передмісті, має ділянку і будинок, який вимагає постійного догляду. Всі роки я, чоловік і мої діти допомагали мамі з усіма видами робіт

Уявіть – людині 55, а вона бере гроші з нашої 80-річної мами і живе за її рахунок. Я гадки не маю, як поставити сестру на місце і припинити це, може, ви мені якусь корисну підказку дасте.

Маю маму, їй цього року був ювілей 80 років, вік поважний. Нас у неї дві дочки, я і моя сестра, обом уже теж за п’ятдесят і в обох по двоє дорослих дітей.

Я маму дуже люблю і все життя намагалася допомагати всім, у тому числі матеріально. Вона живе в передмісті, має ділянку і будинок, який вимагає постійного догляду. Всі роки я, чоловік і мої діти допомагали мамі з усіма видами робіт.

Коли не стало можливості самотужки допомагати – я найняла постійну помічницю по господарству для мами, гарну жінку, яка жила по сусідству і кілька років працювала у мами, я їй сама оплачувала всі послуги.

При цьому моя сестра та її сім’я ніяк не брали участі в цьому всьому, але врожай сестра справно отримувала на всю свою сім’ю, і ніхто не був проти.

Цього року мамина помічниця виїхала до дітей в іншу країну, іншу найняти мама не захотіла. Стала допомагати моя сестра, я не могла натішитися спочатку, думала, що нарешті сестра хоч якось почала брати участь.

А нещодавно дізнаюся, що за кожну послугу мама їй оплачує зі своєї пенсії! А марина безсовісно бере з неї гроші, а також весь урожай як і раніше безкоштовно.

Я просто в осаді від такого! Всі роки, коли я і мої діти робили всю роботу, у нас навіть думки не виникало брати гроші з мами! А тут такі розклади. куди це годиться?

Пробувала говорити з мамою, а вона відповідає, що безкоштовний сир тільки в мишоловці! І справа, звичайно ж, не в грошах як таких. Ви розумієте, про що я.

З Мариною перестали спілкуватися. мені дуже неприємно і прикро. Підкажіть, як бути? Або в мене справді застарілі погляди, або я чогось не розумію.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page