fbpx

В Англії я стала зустрічатися з Джорджом, який рівно на тридцять років старший за мене. Тато був спантеличений, оскільки його зять старший за нього самого. Мама плакала і благала мене розійтися з цим “дідом”. Мої друзі думали, що мене цікавлять лише його гроші. Йому теж було нелегко. Але все це ми пережили. Найцікавіше буде в травні цього року. Сама не можу повірити своєму щастю

В Англії я стала зустрічатися з Джорджом, який рівно на тридцять років старший за мене. Тато був спантеличений, оскільки його зять старший за нього самого. Мама плакала і благала мене розійтися з цим “дідом”. Мої друзі думали, що мене цікавлять лише його гроші. Йому теж було нелегко. Але все це ми пережили. Найцікавіше буде в травні цього року. Сама не можу повірити своєму щастю.

Ніхто не вірив у мої стосунки з чоловіком, який на багато років старший. А ми, в свою чергу, навіть весілля плануємо.

Я живу в Англії багато років, що принесло мені більше, ніж просто ідеальну англійську. Я зустріла Джорджа, який став моїм неземним коханням. Однак нам довелося подолати критику оточення, яке не могло спокійно дивитися на тридцятирічну різницю у віці. Зрештою ми всім довели, що наше кохання справжнє…

Коли я зустріла старшого англійця Джорджа, йому на той час було 67 років, я навіть не уявляла, як далеко зайдуть наші стосунки. Хоча між нами рівно тридцять років різниці, ми щасливі разом. Ми не дозволили критиці з боку родини та друзів розлучити нас. І ми навіть одружимося в травні місяці.

Я живу в Англії майже двадцять років. Я переїхала в цю країну відразу ж після навчання. Моя двоюрідна сестра там працювала і я вирішила поїхати і спробувати пожити за кордоном. Це коштувало мені стосунків із моїм тодішнім хлопцем Дмитром. Він хотів жити і працювати в Україні, а мене тягнуло до “кращого життя”. І ось наші шляхи розійшлися. Я знайшла роботу, друзів і намагалася максимально адаптуватися до місцевої культури.

Першим, кого я тут зустріла з чоловіків, був Джордж. Я випадково опинилася у його таксі. Ми почали розмовляти, як старі знайомі. Другий раз я зустріла його в кав’ярні, коли він запросив мене на каву. Незважаючи на те, що він був набагато старшим, він мені дуже сподобався.

Кілька років наші стосунки були суто дружніми. Він брав мене на свій човен, ми разом ходили на обід або в кіно. Моя ламана англійська дуже швидко почала покращуватися, завдяки йому. Я сприймала його тільки як старшого друга, з яким мені просто добре. Переломний момент настав, коли у мене закінчився контракт на житло і мені довелося шукати нове. Саме тоді він запропонував мені кімнату у своєму будинку.

Ми почали збиратися щодня на сніданок і вечерю. Не минуло багато часу і дружба переросла в кохання. Це правда, що ніхто з нас не був достатньо впевнений, що ми чинимо правильно. Ми відкрито домовилися, що якщо не вийде, то просто закінчимо і будемо дружити.

Найважчий період наших стосунків був, коли про нас говорили. І серед друзів, і з батьками. Тато був спантеличений, оскільки його зять старший за нього самого. Мама плакала і благала мене розійтися з Джорджом. Мої друзі думали, що мене цікавлять лише його гроші. Йому теж було нелегко. Однолітки не розуміли його любові до молодиці, а деякі навіть перестали з ним спілкуватися.

Це була велика жеpтва за кохання, але вона окупилася для нас. Через деякий час ми купили будинок із садом, який є нашим спільним хобі. Мені навіть вдалося знайти дорогу до його дочки Саманти, яка всього на кілька років старша за мене. Мені стало тепло на серці, коли вона сказала мені, що ніколи в житті не бачила тата щасливішим. Зрештою навіть мої батьки змирилися з моїм вибором. Тато виявив, що у них багато спільного, і Джордж став для нього прикладом для наслідування. Він виявив, що людина може бути здоровою навіть у похилому віці.

Джордж зробив мені пропозицію минулого року, чого я ніколи не очікувала. Незважаючи на те, що всі звикли, що я живу з набагато старшим чоловіком, я все одно боялася реакції на шлюб. Зрештою, не було людини, яка б не бажала нам кохання. Це буде невелике весілля, яке відбудеться на території Великобританії. Я не можу дочекатися, коли сім’я прилетить і проведе цей великий день зі мною.

Була одна річ, яка спонукала мене опублікувати свою історію. Я хотіла показати всім, що вік – це лише цифра, і за нею не потрібно слідувати. Слухайте своє серце і йдіть вперед за його підказками.

На даний час я можу з впевненістю сказати, що в мене найкращий чоловік на світі. Наша любов зростає, незважаючи на різницю у віці.

А як ви ставитеся до такої різниці у віці?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page