fbpx
життєві історії
В будинку, про який я хочу розповісти і на який маю види, прописані моя дочка, колишній чоловік і свекруха. Будинок оформлений на колишню свекруху Ольгу Олександрівну. І ось я гадаю: чи зможе моя дочка претендувати на якусь частину цього будинку? Якщо ні, то що потрібно зробити що б стало так? Будинок нам особливо не потрібен, але хочеться їм нашкодити

Мій шлюб з Василем вже в минулому, його родина все зробила, щоб ми не були разом. У якийсь момент я змирилася, що перемогти мені свекруху в цій вічній боротьбі за одного чоловіка я не зможу й подала на розлучення.

Зараз моє життя відносно влаштоване, маю свою квартиру, яка мені від бабусі дісталася, свою кав’ярню. вона хоч і маленька, але приносить мені дохід. Заміж я більше не хочу, але хороший чоловік для спілкування в мене є.

Мене турбує і не дає спокою питання, коріння якого в моєму минулому шлюбі.

В будинку, про який я хочу розповісти і на який маю види, прописані моя дочка, колишній чоловік і свекруха. Будинок оформлений на колишню свекруху Ольгу Олександрівну.

У колишнього чоловіка ще є рідний брат, але він там не прописаний. І ось я гадаю: чи зможе моя дочка претендувати на якусь частину цього будинку?

Якщо ні, то що потрібно зробити що б стало так? Будинок нам особливо не потрібен, але хочеться їм нашкодити. Є можливість перетягнути колишнього чоловіка на свій бік, чи скористатися нею. Що б таке зробити, щоб залишитися у виграші?

Пояснюю: якби вони мене не чіпали, я б їхній будинок теж не чіпала. Але оскільки в тій оселі свекрушин старший син украв у мене свого часу чимало грошей, я хочу компенсувати собі хоч щось. В молодості через свою необізнаність і наївність я не наполягла на своєму, до суду не довела.

Гроші вони повертати не хочуть, малій не допомагають. Колишній чоловік три роки нічого не платить. І ось днями з’явився, хоче допомагати дочці. От і спало мені на думку, що може можна буде що і з рідних його повернути. Що порадите? Буду дуже вдячна!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page