fbpx
гороскоп
В день Громів 1 серпня Україні слід очікувати чогось неймовірного, і не тільки Україні. Такого явища людство не бачило з далекого 1885 року.

1 серпня багато культур та духовних течій нашої планети Земля святкують День Сили у Часі – день божеств Громів та Блискавок.

У Європі в цей день метеорологи спостерігають найсильніші грозові дощі, тому в країнах, що мають вихід до моря, у цей день заборонено виходити на пляж, про те. щоб покупатися, й мови немає.

У цей цікавий день використовують вогняні обряди.

Ось декілька з них:

Роблять доріжку зі свічок – на столі – від себе у напрямку півночі (3, 5, 7) та загадують найзаповітніші бажання.

Розкладають багаття.

Випікають хрумкий хліб з нового врожаю.

День грому – унікальний день. Людство побачить унікальне явище, яке ми не бачили з далекого 1885 року.

Планети Уран та Марс з’єднуються з Висхідним Місячним вузлом у 19 градусі знаку Тельця. З’єднання станеться ще завтра, 31 липня, та подовжиться до 2 серпня.

Уран – це планета, яка по іншому називається неочікуваністю. Марс – планета воїнів. Висхідний Місячний Вузол відповідає за прогрес та розвиток. А Телець – це сузір’я, що сильно впливає на Україну.

До слова Будда та Магавіра, засновники двох світових релігій – буддизму та джайнізму – за зоряною картою були Тельцями. Космічний Дар Тельців – щось постійно накопичувати, як матеріальні цінності, так й духовні скарби.

Тому їх зливання в одне ціле спровокує такі події:

1. Уран викличе купу несподіванок – як на полі бою, так й у суспільстві.

2. Марс направить некеровані події на полі бою у кероване річище.

3. Висхідний Місячний Вузол направить сили Урану, Марсу та їх з’єднання на позитивний аспект зростання – поліпшення ситуації розвитку всього людства – на щось загальнокорисне. Цей ефект також посилить зростаючий Місяць.

Тобто у останній місяць літа чекаємо несподіваних позитивних змін у всіх сферах життя нашої неньки України та всього людства на землі.

Фото – скріншот