fbpx
життєві історії
В день весілля я, зробила макіяж, зачіску, одягла сукню і зрозуміла, що це абсолютно не та! Не та сукня! І тоді я все зрозуміла. Мій чоловік не економив заради мене, він економив на мені!

Я познайомилася з Павлом, коли він прийшов на нашу роботу. Він відразу ж став за мною доглядати, приносив цукерки, завжди дарував ромашки, а я так їх любила. Роман у нас закрутився досить швидко. Я закохалась. Сильно і безповоротно! За матеріалами

Через пару місяців відносин Павло переїхав до мене. Наші колеги ставились до нього досить упереджено. Нікому не сподобалося те, що він живе у мене, а не я у нього. Але він зробив мені пропозицію, а гроші за квартиру відкладав для того, щоб вона у нас була найкраща! Ось, такий ощадливий чоловік мені і був потрібен, адже саме так можна було побудувати своє життя. Не те, що мій колишній, що гроші не міг зберігати і витрачав всі гроші на “краще”.

Ми жили разом і вже потихеньку готувалися до нашого весілля. Пам’ятаю, перед тим, як вибирати ресторан, ми прогулювалися по різних місцях і я сильно зголодніла. Тоді ми вирішили зайти в кафе, поїсти. Павло замовив собі пляшку мінеральної води, а я відбuвну, салат і спагетті. Павло кривився і говорив, як тут дорого, як багато я віддам тут грошей, а коли принесли рахунок, я вже вирішила оплатити його сама, адже він все-таки зберігає наш бюджет, оберігає наші гроші.

Місце для весілля ми вибрали в хорошому ресторані, де працювала моя племінниця. Знижку нам зробили значиму і я була рада, адже це заощадить нам багато грошей.

Вже за тиждень до весілля ми ніяк не могли вибрати сукню. Я довго вибирала, але все-таки знайшла саме її! Ідеальний колір, прекрасний крій, а фасон саме той, який я завжди мріяла для себе приміряти!

Павло відмовляв купувати таке дороге. Але я наполягла і хотіла вже оплатити її, але наречений вирішив все оплачувати сам. Так само він оплатив і ресторан.

В день весілля я, зробила макіяж, зачіску, одягла сукню і зрозуміла, що це абсолютно не та! Не та сукня! Я стала плакати, а Павло мене заспокоював. Що вже поробиш, думаю, буду в цьому.

По дорозі в ресторан, ми зупинилися біля студії. Мій вже чоловік пообіцяв мені сюрприз. Там він, як виявилося, заздалегідь домовився про наші спільні фото в красивому оформленні. Після чого він сказав, що мене чекає ще один приємний сюрприз.

Читайте також:АСТРОЛОГИ ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩO Є ТAКІ ЛЮДИ, КОТРІ ПРИТЯГУЮТЬ УВАГУ ОТОЧУЮЧИХ НЕЗ’ЯСОВНИМ ЧИНОМ! ПOДИВІТЬСЯ, МОЖЛИВО, ЦE СAМЕ ВИ

Після фото-салону ми зупинилися біля … їдальні! Увійшли всередину і я здивувалася! Всі наші гості були тут.

– Сююрприиз! Я знайшов спосіб ще більше заощадити і відсвяткувати все красиво.

І тоді я все зрозуміла. Дешеві цукерки, ромашки з найближчого двору, сукня дешевша і їдальня, замість ресторану. Мій чоловік не економив заради мене, він економив на мені!

Я вибігла в сльозах і більше Павла не бачила.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook