fbpx
життєві історії
В хаті не було хліба, ось свекруха і зателефонувала сину, щоб по дорозі до нас купив. Вони принесли буханку, а коли вже йшли додому, мама всунула Петру в кишеню сто гривень, а той зробив вигляд, ніби так і має бути. Я вирішила не мовчати і запитала свекруху, чому вона так поводиться. Як на мене, це дивно приходити кожного дня з трьома дітьми до нас на вечерю. Зараз дуже складна ситуація, тільки брат чоловіка цього розуміти не хоче

Доброго дня, дорогі читачі! Пишу вперше свою історію, тому якщо що, вибачайте.

Розповім коротко про себе.

Я з дитячого будинку. Батьків я ніколи не бачила. Один раз до мене приїжджала бабуся, але як я зрозуміла, вона не мала можливості забрати мене до себе. Вона просила її вибачити і поїхала, поїхала назавжди.

Наскільки мені відомо, мама привела мене на світ дуже рано, більше я нічого не знаю.

Я вже давно заміжня, і відпустила цю ситуацію, хоча раніше дуже хотіла подивитися в очі людині, яка подарувала мені життя.

У нас з чоловіком двоє діточок. Живемо ми в квартирі свекрухи. Тут і я прописана і наші діти.

Я хочу подякувати своїй мамі, так, я називаю її не інакше, як мама. Вона справді полюбила мене, як рідну дитину і дала ту любов, яку я ніколи не відчувала.

Чоловік в мене дуже хороший, а діти розумні та виховані.

Мама насправді нам дуже допомогла з дітьми. Як тільки в мене закінчилася декретна відпустка я вийшла на роботу, а бабуся доглядала нам дітей.

Квартира в нас чотирикімнатна, тому місця хватало всім.

У чоловіка є також молодший брат. Коли ми одружувалися, Петро був в армії, а після він з другом поїхав на заробітки в Польщу.

Власне там він і познайомився зі Світланою, з якою і захотів створити сім’ю.

Світлана мала свою двокімнатну квартиру, і на диво вона знаходилася не далеко від нас.

Стали ми проживати по сусідству.

На даний час у Петра троє дітей. Оленці 9 років, Марку 7, і наймолодшій Соломійці лише три рочки.

Я не знаю чому свекруха так вирішила, але майже кожного вечора до нас на вечерю приходить вся сім’я Петра.

Погодьтеся, це велика кількість людей.

Так, свекруха сама старається готувати, бо ми з чоловіком допізна на роботі, але мене і це не тішить.

Річ у тім, що мама готує вечерю з продуктів, які купили ми.

Зараз все не дешеве, і ми всі можемо за один вечір з’їсти те, що могло б бути для нас на два, а то й три дні.

Я купую полуницю, черешню чи малинку своїм дітям, бо хочу щоб вони вітамінів поїли і були здорові, але все це ділиться і на дітей Петра, ще й його дружина “дзьобає”.

Вони нічого не купують, коли до нас йдуть. Одного разу в хаті хліба не було, так свекруха їм зателефонувала, щоб по дорозі купили.

Вони принесли буханку, а коли вже йшли додому, мама всунула Петру в кишеню сто гривень, а той зробив вигляд, ніби так і має бути.

Я вирішила не мовчати і запитала свекруху, чому вона так поводиться, а вона мені зізналася, що відчуває провину, що нам вона дала дах над головою і виняньчила нам дітей, а Петро живе в дружини і їх дітей вона вже немає сили доглядати. Ось і почувається вона перед Петром в боргу.

Читайте також: Одного дня Володя прийшов до нас і попросив віддати йому всі гроші, які ми збирали вже довгий час. Я йому пояснила, що це на весілля. Та син наголосив, що вони з Катею не планують нічого серйозного. За ті гроші Володя зробив освідчення “в небі” – на повітряній кулі і купив нареченій каблучку з діамантом. І все б нічого, та за деякий час син сказав, що все таки вони і весілля надумали робити, бо Катя хоче білу сукню і фату

Зараз такий важкий час, і я не розумію, як маю пояснити мамі, що це не нормально, що продукти дорожчають з кожним днем і що годувати чужу сім’ю я не маю бажання.

Ми коли і йдемо в гості до Петра, то купуємо щось, з пустими руками ніхто не йде. І то, я такими візитами не зловживаю.

Вчора приходжу з роботи, а мама цілу стільницю вареників наліпила.

– Накривай на стіл, Наталю, скоро наші прийдуть.

Ось такі справи…

Автор -Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page