fbpx
Світ
В Італії за відмову носити хіджаб мати поголила дочку наголо

В Італії батьки покарали 14-річну дівчину за відмову носити мусульманську хустку в публічних місцях. Про це пише газета La Repubblica.

За її даними, мова йде про сім’ю вихідців з Бангладеш, яка протягом кількох років жила в передмісті Болоньї і серед сусідів вважалася закритою, проте не радикально ісламською. Разом з тим приїжджі не привертали увагу поліції і не були помічені в місцевих мечетях.

Мати восьмикласниці дізнавшись, що та, вийшовши з дому, знімає хіджаб, а повернувшись, знову його одягає, поголила її наголо.

Про інцидент стало відомо, коли школярка в такому вигляді прийшла на заняття. Дівчина розповіла про те, що трапилося вчителям, після чого шкільна адміністрація звернулася в правоохоронні органи.

З’ясувалося, що батьки не тільки змушували постраждалу і двох її сестер носити традиційний мусульманський одяг, але також забороняли виходити з дому поодинці і спілкуватися з ровесниками протилежної статі. Хоча батько і мати не піддавали дочок фізичному насильству, протягом декількох років вони чинили на них сильний психологічний тиск. Батьків звинуватили в жорстокому поводженні з дітьми.

Соціальні служби вилучили дівчаток з родини і помістили в безпечне місце, яке не розголошується. Батьки постануть перед судом.

Читайте також: ЯК ПЕРШОГО КВІТНЯ ДІЗНАТИСЯ, ХТО ПОГАНИЙ, А ДІВЧАТАМ, ЖАРТУЮЧИ, ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ ЖИТТЯ БЕЗ БРЕХНІ

Джерело.

facebook