fbpx
життєві історії
В кафе я зайшла слідом, і мені стало не до сміху. Він так дивився на ту жінку, що я відразу зрозуміла – вона його коханка. Мій тато давно так не заглядав в очі мамі, і не гладив її ніжно по руці. Останнім часом вони живуть як квартиранти, практично не спілкуються. З одного боку я розумію батька, а з іншого засуджую. Мама не заслужила такого ставлення

Випадково дізналася, що у батька є коханка. Тепер боюся, що про це дізнається і мати.

Я вже пару років живу окремо від батьків. Мені дісталася від бабусі невелика квартирка в центрі міста. Якось йдучи з роботи, я помітила свого батька з жінкою. Вирішила жартома простежити за ними. Було цікаво, хто ця жінка, але те, що це його коханка, я навіть не подумала.

Спочатку тато в квітковому магазині купив жінці квіти, після повів в ресторан. Я зайшла слідом, і мені стало не до сміху. Він так дивився на ту жінку, що я відразу зрозуміла – вона його коханка. Мій тато давно так не заглядав в очі мамі, і не гладив її ніжно по руці. Останнім часом вони живуть як квартиранти, практично не спілкуються. З одного боку я розумію батька, а з іншого засуджую. Моя мама не заслужила такого ставлення.

Я зайшла в сусіднє кафе, замовила собі солодощів, щоб заїсти стрес. З одного боку мені дуже хотілося тут же подзвонити матері і все їй розповісти. Але дуже боюся, що вона цього не переживе, у неї хворе серце, її слід оберігати від стресу. З іншого боку мені шкода батька. Адже з іншою жінкою він щасливий. І знову ж таки, він маму не ображає, піклується про її здоров’я, забезпечує матеріально. Вона у мене не працює, відвідує різні гуртки, тренажерні зали. У них просто охолола любов, пройшла романтика.

Я також розумію, що зрада батька вплинула на моє ставлення до шлюбу. Мені тепер страшно виходити заміж. А раптом мій чоловік вчинить так само. Я буду вкладати в нього свої сили, понароджую йому дітей, а він заведе собі коханку.

З кафе я йшла з думкою, що в першу чергу поговорю з батьком. У неділю ввечері в найбільш підходящий момент, все розповіла йому. Мами в цей момент не було дома. Він, звичайно, каявся, говорив як йому неприємно, що про це дізналася я, але міняти на даний момент нічого не хоче. Попросив, щоб я мовчала, він сам розрулить ситуацію. Я поділилася своїми страхами, адже якщо про це дізнається мама,  навіть не знаю, як вона відреагує. Добре, якщо просто подасть на розлучення.

Хоча я і пообіцяла батькові мовчати, але мені дуже важко стримувати свої емоції при розмові з матір’ю. Мені завжди хочеться дати пораду, щоб вона більше приділяла часу батькові, влаштовувала романтичні вечори, але боюся, що мати щось запідозрить. Мені дуже хочеться зберегти їх сім’ю, хочу, щоб вони обидва були щасливі.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – wallpapers

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook