fbpx
життєві історії
В Карпати ми їхали з друзями одним транспортом. Вже в автівці ми посперечалися, хто що забув положити в сумку. Степан постійно мене перебивав і виправляв, тому я просто мовчала. Я була впевнена, що з цими людьми нормально не відпочину. Але вияснилося, що занудами дня – стали ми. Поки Степан гарчав, шукаючи в сумці чисті шкарпетки, я відкрила штори і побачила наших друзів. Петро та Софія ніжно трималися за руки прогулюючись біля озера. Додому я їхала з думками про розлучення

Вихідні з друзями відкрили мені очі. Я дізналася, що у нас з чоловіком великі проблеми.

Вихідні з друзями мого чоловіка отримали неочікуваний поворот. Коли я спостерігала на закохану пару, які разом вже десять років, я здивувалася. Ми зі Степаном справді не відчуваємо такої поваги та любові один до одного, і наш шлюб явно приречений.

Коли мій чоловік запропонував поїхати в Карпати з його другом і дружиною, мені це не дуже сподобалося. Але засмучувати чоловіка не хотілося, до того ж Степан з нетерпінням чекав цього дня, тому що з Петром мав деякі серйозні теми, які стосувалися роботи. Я сказала собі, що витримаю цих кілька днів заради нього.

Дружину Петра Софію я бачила лише кілька разів, вона здалася мені милою. Трохи розсіяна, іноді вона задавала дивні питання. Але всі ми різні. Петро ж був такий веселий і позитивний, тому я навіть запідозрила, що він щось придумав.

Однак виявилося, що диваки, які зіпсують настрій, це я і мій чоловік.

Їхали ми одним транспортом. Вже в автівці ми з чоловіком посперечалися, хто що забув положити в сумку, але поїхали далі. Я хотіла щось розповісти, але Степан постійно мене перебивав і виправляв, тому я цілу годину навмисне мовчала.

Я дивилася, як Петро відкрив двері машини для Софії, і вона тримала його за плече під час розмови. Як вона акуратно розділила бутерброди, а він на неї так глянув, ніби вона весь світ до його ніг положила.

Потім вони з таким захватом розповідали, як їздили на день закоханих в Париж. Вони дивилися один на одного з такою теплотою і ніжністю!

А мій Степан просто гаркнув на мені, щоб я сиділа тихо і мовчала…

Найгірше те, що вони прожили разом майже десять років. Тож у мене не було виправдання, чому в нас зі Степаном все не так.

Поряд з ними виділялася наша дивна поведінка, яку неможливо було зупинити. Ми весь час обурювалися, відповідали грубо або дражнили одне одного.

В той час, як я бурчала на Степана, бо той не міг знайти в сумці свої чисті шкарпетки, наші друзі мило трималися за руки і прогулювались навколо озера, що знаходилося неподалік нашого будиночку.

– Закрий негайно штору, – пробурчав Степан, і мені знову стало сумно. Я також хотіла б мати стосунки, повні поваги та розуміння, але у нас обох, це, скоріш за все, не вийде.

Поверталася додому я сумна і задумана. Я думала, що буду рада завершенню нудної поїздки. Але моя голова була повна думок про розлучення. Хоча з іншого боку, я не хотіла втрачати Степана.

Ми погано ставимося один до одного, але я хотіла б спочатку спробувати це виправити.

Степан не розуміє, про що я говорю. Він каже, що в нас все добре. Я можу принаймні спробувати припинити вічні суперечки зі свого боку. Можливо, чоловік щось помітить і усвідомить.

Поки ми не виправимо ситуацію у нашому ставленні один до одного, ми точно нікуди не поїдемо з Петром і Софією.

Цікаво, як вони дивляться і що думають про нас?

Вони, скоріш за все, дякують Всесвіту, що в них все не так…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page